Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Šaudās ar gāzes pistoli

24.jūlijā 1977.gadā dzimušajam tīnūžniekam R. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš Tīnūžu pagastā, Priežu ielā, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Minētais vīrietis šajā pašā adresē, būdams alkohola reibumā, bija izmantojis gāzes pistoli. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Nogādā slimnīcā

25.jūlijā Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu, labā augšdelma sasitumu un alkohola reibumā nogādāta 1957.gadā dzimusī Tomes pagasta iedzīvotāja. Uzsākta administratīvā lietvedība. Bet 26.jūlijā no Dubkalna karjera Tīnūžu pagastā Ogres slimnīcā nogādāts 1994.gadā dzimušais ogrēnietis V., kuram konstatēta alkohola intoksikācija un ķermeņa atdzišana. Šajā pašā dienā no Tomes pagasta Ogres slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un atmiņas zudumu nogādāts 1968.gadā dzimušais G.

Atrod mirušus

25.jūlijā savā dzīves vietā kādā dzīvoklī Ogrē, Tīnūžu ielā, bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1977.gadā dzimušais D. Bet 26.jūlijā kādās mājās Taurupes pagastā bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1954.gadā dzimušais tīnūžnieks G. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nozog metāllūžņus, aku vākus un laivas motoru

Saņemta informācija, ka 18.jūnijā konstatēts: Ikšķiles novadā no gatera teritorijas nozagti metāllūžņi. Saņemta arī informācija, ka 12.jūlijā konstatēts: Ogresgala pagastā, Ābeļu ielā, nozagti divi kanalizācijas aku vāki. Bet 23.jūlijā konstatēts: no kāda šķūņa Birzgales pagastā nozagts laivas «HONDA» motors. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nozog kafiju

Saņemta informācija, ka 30.jūnijā veikalā Ogrē, Vidus prospektā, nozagti divi kafijas «JAKOBS» iepakojumi. Uzsākts kriminālprocess.

Izsaka draudus un rada konfliktsituācijas

Saņemta informācija, ka 26.jūlijā M. darba vietā Birzgales pagastā 1959.gadā dzimušajai Z. izsaka dažāda veida draudus, kā arī nemitīgi izraisa dažādas konfliktsituācijas.

Cieš ceļu satiksmes negadījumā

26.jūlijā no Upes prospekta un Mālkalnes prospekta krustojuma Ogrē, Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, ķermeņa nobrāzumiem un labās kājas pēdas lūzumu nogādāts 1994.gadā dzimušais R. un ar labās rokas plaukstas sasitumu – 1960.gadā dzimusī G., kuri cietuši ceļu satiksmes negadījumā.

Nobrauc no ceļa

26.jūlijā 1968.gadā dzimušais E. Suntažu pagastā, pa autoceļu Ķegums – Inciems, vadīja automašīnu «PEUGEOT PARTNER» un 62.kilometrā, iespējams, nepareizi izvēloties braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās, kā rezultātā automašīnai radušies bojājumi. Bet 27.jūlijā 1988.gadā dzimušais S. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu «VW PASSAT», nobrauca no brauktuves un apgāzās. Konstatēts, ka minētais autovadītājs transportlīdzekli vadījis alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Gūst miesas bojājumus

24.jūlijā konflikta laikā Taurupes pagastā 1986.gadā dzimusī M. guvusi miesas bojājumus. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Apzog šķūni

Saņemta informācija, ka 19.jūlijā konstatēts: no šķūņa Krapes pagastā nozagti dažādi alumīnija priekšmeti un cinkota skārda vanna.

Nozog velosipēdus

26.jūlijā konstatēts: no kāda nama kāpņu telpas Ogrē, Mālkalnes prospektā, nozagti divi velosipēdi.

Sabojā elektrības kabeļus

Saņemta informācija, ka 20.jūlijā, veicot rakšanas darbus Ikšķilē, Skolas ielā, pagaidām nenoskaidrota persona sabojājusi divus elektrības kabeļus. Uzsākts kriminālprocess.

Nelikumīgi saņem kredītu

Saņemta informācija, ka pagājušā gada 30.jūlijā pagaidām nenoskaidrota persona, izmantojot bankas kontu, no kādas SIA nelikumīgi saņēma kredītu 150 latu apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Sabojā slimnīcas barjeru

Saņemta informācija, ka 24.jūnijā 1971.gadā dzimušais N. Ogrē, Slimnīcas ielā, vardarbīgi izturējās pret Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļas personālu un sabojāja iebraukšanas barjeru. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog armatūras stieņus

26.jūlijā konstatēts, ka Tīnūžu pagastā no kādas mājas pagalma nozagti armatūras stieņi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Iekāro poda vāku

26.jūlijā veikalā Ogrē, Rīgas ielā, nozagts poda vāks. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1949.gadā dzimušo J. Uzsākts kriminālprocess.