Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Atrod dažādas mantas

15.augustā pašvaldības darbinieku veiktās apsekošanas laikā šķūnīšos kāda īpašuma teritorijā Ikšķiles novadā atrastas dažādas mantas, kuru piederība nav zināma. Policijas darbinieki pārbauda minēto informāciju.

Nozog video novērošanas kameru

17.augustā konstatēts: no kādām mājām Ikšķilē, Daugavas ielā, nozagta videonovērošanas kamera «SONY».

Nelikumīgi izmanto kredītkarti

Saņemta informācija, ka 28.februārī 1984.gadā dzimušais A. Ogrē, Madlienas ielā, nelikumīgi izmantojis 1948.gadā dzimušā F. un 1954.gadā dzimušās E. kredītkarti. Minētā informācija pievienota jau iepriekš uzsāktajam kriminālprocesam.

No seifa nozog naudu

18.augustā konstatēts, ka spēļu zālē Ogrē, Skolas ielā, brīvi piekļūstot, no seifa, kurā bija atstāta atslēga, nozagti 600 lati. Uzsākts kriminālprocess.

Iekož suns

Saņemta informācija, ka 8.augustā Birzgales pagastā, Skolas ielā, 1992.gadā dzimušajai D. uzbrucis un iekodis 1959.gadā dzimušās A. suns. Uzsākts kriminālprocess.
Nozog telefonu

18.augustā konstatēts, ka veikalā Lielvārdē, Lāčplēša ielā, nozagts mobilais telefons «NOKIA 5230». Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Atrod lādiņu

18.augustā Ķeipenes pagastā pie vecās skolas atrasts kara laika lādiņš, kas pēc apraksta atbilst «B2» tipam. Par minēto atradumu informēti Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības sapieri.

Nozog dažādas mantas

18.augustā konstatēts: kādās mājās Lēdmanes pagastā nozagtas dažādas mantas – zāles pļāvējs, trīs tālruņi «NOKIA» un pase.

Demontē sliedes

18.augustā konstatēts, ka Aviācijas bāzes teritorijā Rembates pagastā demontēti un sagriezti gabalos dzelzceļa sliežu posmi. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1977.gadā dzimušo J., 1978.gadā dzimušo K. un 1988.gadā dzimušo J. Uzsākts kriminālprocess.
Aizbrauc no negadījuma vietas

18.augustā pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis Ogrē, Brīvības ielā, izraisīja sadursmi ar stāvošu automašīnu «FORD MONDEO» un aizbrauca no negadījuma vietas.

Atrod mirušus

18.augustā Tomes pagastā uz Zivju audzētavas ceļa bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1962.gadā dzimušais I., kurš nodots tuviniekiem apbedīšanai. Šajā pašā dienā Lielvārdē, Daugavā, bez redzamiem miesas bojājumiem atrasts miris 1969.gadā dzimušais lielvārdietis S. Uzsākts kriminālprocess.

Nogādā slimnīcā

18.augustā no Rūpnieku ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar vēdera sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1961.gadā dzimušais P. Bet 20.augustā no kāda dzīvokļa Ogrē, Rīgas ielā, Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā nogādāts 1981.gadā dzimušais R., kurš, iespējams, būdams narkotisko vielu reibumā, bija mēģinājis pārgriezt vēnas. Abos gadījumos policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. Šajā pašā dienā Ogres slimnīcā ar grieztu brūci kreisā apakšdelmā un alkohola reibumā no kādām mājām Taurupes pagastā nogādāts 1993.gadā dzimušais K. Bet 21.augustā no Upes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas traumu un alkohola reibumā ievietots 1989.gadā dzimušais V.

Slazdā noķer ezi

19.augustā pie kādām mājām Ogrē, Meža prospektā, atrasts dzīvnieku slazds, kurā noķerts ezis. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
Pazūd skolas inventārs

19.augustā konstatēts, ka no mācību iestādes dabas zinību kabineta Ogrē, Meža prospektā, pazudis skolas inventārs – elektroniskās tāfeles pildspalva un pults. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
Nodara miesas bojājumus

Saņemta informācija, ka 14.augustā kādās mājās Ogresgala pagastā 1931.gadā dzimušajai A. nodarīti miesas bojājumi. Uzsākta administratīvā lietvedība.
Nozog algas nodokļu grāmatiņu

19.augustā 1955.gadā dzimušais J. Ogrē, Skolas ielā, konstatēja, ka viņam nozagta mape, kurā atradusies algas nodokļu grāmatiņa.
Sabojā nojumi

20.augustā konstatēts: pie kādām mājām Tīnūžu pagastā sabojāta dārza nojume.
Izsit auto lukturi, sabojā krāsojumu

20.augustā konstatēts, ka no Mazozolu pagastā novietotās automašīnas «FORD» nozagta aizmugurējā valsts numurzīme un izsists labās puses lukturis. Bet 21.augustā konstatēts, ka Ogrē, Grīvas prospektā, novietotajai automašīnai «MERCEDES BENZ» sabojāts virsbūves krāsojums.