Rehabilitācijas nodaļai jauna vadītāja

[ A+ ] /[ A- ]

Dzintras Dzenes foto Kopš pagājušā gada novembra Rehabilitācijas  nodaļas vadību uzņēmusies jauna un enerģiska fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Kristīne Dzene.

Rehabilitācijas nodaļai jauna vadītāja

Dzintra Dzene

Rehabilitācijas nodaļa SIA «Ogres rajona slimnīca» darbojas jau piekto gadu, piedāvājot aizvien jaunus gan valsts apmaksātos, gan maksas pakalpojumus dažādu veselības problēmu un funkcionālo traucējumu risināšanā visa vecuma cilvēkiem. Kopš pagājušā gada novembra šīs nodaļas vadību uzņēmusies jauna un enerģiska fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Kristīne Dzene.

Jaunā Rehabilitācijas nodaļas vadītāja pērnā gada septembrī beigusi Rīgas Stradiņa universitāti kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Rezidentūras ietvaros četrus gadus strādājusi Nacionālajā rehabilitācijas centrā «Vaivari». Jautāta, kāpēc izvēlējusies savu dzīvi saistīt ar medicīnu, K.Dzene stāsta, ka galvenais iemesls bijusi vēlme palīdzēt cilvēkiem.

Ambulatori pieņem trīs ārsti

K.Dzene ir salaspiliete un pēc rezidentūras pabeigšanas, saņemot darba piedāvājumu Ogrē, ne mirkli nešaubījusies, ka tieši šeit ir viņas īstā vieta. «Ogre, kas, manuprāt, ir ļoti skaista pilsēta, atrodas tuvu Salaspilij. Sāku ar ambulatorajām pieņemšanām, konsultācijām. Piedāvājums uzņemties Rehabilitācijas nodaļas vadību man, jaunai ārstei, bija gan liels izaicinājums, gan pagodinājums. Dzīvē tā notiek, ka mēdz mainīties prioritāte un iepriekšējā nodaļas vadītāja dr. Daiga Onužāne turpina darbu nodaļā kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Pateicoties tieši dr. D.Oužānei, man bija viegli izlemt uzņemties šīs nodaļas vadību, jo dr. D.Onužānes vadībā nodaļa ieguvusi saliedētu un profesionālu kolektīvu, kā arī pacientu atzinību un uzticību.

Pacientus ambulatori pieņem arī ārste Dana Sviķe. Līdz ar to šobrīd Rehabilitācijas nodaļā esam trīs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti, un ir iespēja samazināt gaidīšanas rindu uz konsultāciju,» stāsta K.Dzene, piebilstot, ka Rehabilitācijas nodaļā gan dienas stacionāra ietvaros, gan ambulatori iespējams saņemt kompleksus rehabilitācijas pakalpojumus veselības atgūšanai, ko nodrošina multiprofesionāla speciālistu komanda – ne vien fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti, bet arī masieri, fizioterapeiti, psihologi, ergoterapeits, fizikālās māsas, audio logopēds, uztura speciālists, psihologs, deju kustību terapeits, asistents. Pieejamas arī fizikālās medicīnas procedūras, un klāt nākuši jauni pakalpojumi. Pērn – zemūdens jeb hidro masāža un slinga terapija, bet šogad iegādāts aparāts limfodrenāžas masāžas veikšanai un radiālo trieciena viļņu terapijas aparāts.

Pierakstīties uz Rehabilitācijas nodaļas sniegtajiem pakalpojumiem vai vizītē pie fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta var Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā, vai zvanot uz tālruni: + 371203 88403.

Pilns publikācijas teksts – jaunajā „OVV”.

Laikrakstu pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot kopā ar „Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!