Reibumā uzbrūk ar cirvi bijušajai draudzenei un viņas draugam

[ A+ ] /[ A- ]

Reibumā uzbrūk ar cirvi bijušajai draudzenei un viņas draugam

Dzintra Dzene

30.maijā no kādām mājām Ikšķilē ar cirstām brūcēm galvā un citās ķermeņa daļās, kā arī alkohola reibumā slimnīcā Rīgā nogādāta 1991.gadā dzimusī M. un 1978.gadā dzimušais A. Uzrucējs uz karstām pēdām aizturēts.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdies Gržibovskis stāsta, ka aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu uz karsta pēdām aizturēts 1981.gadā dzimušais D. Pēc sākottnējās informācijas, visas iepriekš minētās personas kopīgi lietojušas alkoholiskos dzērienus. Uzbrucējs ir sievietes bijušais draugs, kurš alkohola iespaidā izraisītās greizsirdības rezultātā uzbrucis savai bijušajai draudzenei ar cirvi brīdī, kad sieviete atradās gultā kopā ar savu jauno draugu. Vīrietis nozīmīgus miesas bojājumus nodarījis abiem. Agrāk viņš nav bijis sodīts, taču jau ne vienreiz vien nonācis likumsargu redzeslokā.

Sakarā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu atbilstoši Krimināllikuma 118.panta 2.daļai, kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Šobrīd tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizdomās turētajam. Izmeklēšana turpinās.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!