Reizi dienā var balsot par savu Latvijas Arhitektūras gada balvas favorītu

[ A+ ] /[ A- ]

Reizi dienā var balsot par savu Latvijas Arhitektūras gada balvas favorītu

Portāls «Delfi» sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību aicina piedalīties publikas balsojumā un noteikt, kurš ir spilgtākais darbs Latvijas arhitektūrā pagājušajā gadā. Balsojumā piedalās 11 darbi, kas izvēlēti «Latvijas Arhitektūras gada balvas 2021», starp tiem arī Ogres Centrālās bibliotēkas jaunā ēka.

Balsojums turpināsies līdz 25.augusta pulksten 23.59, nobalsot var reizi 24 stundu laikā no vienas IP adreses par vienu no pretendentiem, balsot var portālā www.delfi.lv. Latvijas Arhitektūras gada balvas 2021 svinīgā ceremonija un balvu pasniegšana norisināsies 27.augustā Hanzas Peronā.

Latvijas Arhitektūras gada balva ir ikgadējs nacionālais arhitektūras konkurss ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras labākos sniegumus un veicināt arhitektūras augstvērtīgu attīstību. Gada balva ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā. Latvijas Arhitektūras gada balvu organizē Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!