«Rembates apļi» izskrieti jau 35.reizi

[ A+ ] /[ A- ]

«Rembates apļi» izskrieti jau 35.reizi

Ritvars Raits

Lai arī pandēmija negatīvi ietekmējusi daudzas mūsu dzīves norises, tostarp arī sportiskās, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītais tradicionālais tautas skrējiens «Rembates apļi» arī šoruden notika tieši 18.novembrī. Protams, ja kādreiz bija laiki, kad tajā startēja 200 un vairāk aktīvā dzīvesveida piekritēju, tad šoreiz viņu bija mazāk, tomēr arī vairāk nekā 150 dalībnieku ir pat ļoti cienījams rādītājs.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, šogad tradicionālais skrējiens «Rembates apļi» nenotika ierastajā – sacensību veidā, jo tajā varēja piedalīties tikai individuāli vai vienas ģimenes/saimniecības lokā, startējot svētku dienā, bet sev piemērotākā laikā. Jubilejas skrējienā netika fiksēts kontrollaiks. Tas, kas bija saglabājies nemainīgs, ir distances – gan Mazais aplis (3 km), gan Lielais aplis (10,8 km).

Par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai un skrējiena jubilejai, katram dalībniekam tika pasniegta piemiņas balva, kā arī pateicības raksts. Lai saņemtu balvu, skrējiena laikā dalībniekam bija jānofotografējas pie noteiktā vietā novietota kontrolpunkta.

Daudziem skrējiena dalībniekiem valsts svētku rītu sākt ar «Rembates apļiem» jau kļuvis par tradīciju, kas tiek nodota arī nākamajām paaudzēm. Pasākuma rīkotāji teic lielu paldies visiem dalībniekam par uzticību šim skrējienam! Paldies, ka ierodaties no visas Latvijas, lai sportiski sāktu valsts svētku rītu! Īpašs paldies Folkmaņiem, kuri visiem skrējējiem pasniedza gardu dāvanu – kliņģeri ar skrējiena jubilejas cipariem!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!