Rembates sporta svētku uzvarētāji – komanda «Aiz vaiga»

[ A+ ] /[ A- ]

Tā futbolu spēlēja Rembates sporta svētkos...

3. jūlijā lieliskos laika apstākļos noritēja Rembates pagasta sporta svētki. Jaunajā rembatiešu sporta laukumā par uzvarām piecās dažādās disciplīnās un kopvērtējumā sacentās astoņas komandas, bet visveiksmīgākie šoreiz bija jaunieši ar nosaukumu «Aiz vaiga», kuri nevienā sporta veidā neierindojās zemāk par otro vietu.

Lai arī Rembates jaunais sporta laukums ir praktiski gatavs un vakar notika tā tehniskās pieņemšanas procedūra, zālīte futbola laukumā vēl nav tā sazaļojusi, lai to jau varētu mīt ar futbola apaviem. Tādēļ šī sporta spēle šoreiz tika spēlēta pavisam citos apstākļos – hokeja laukumā uz tenisita seguma un bez vārtsarga. Šādos samērā ekstremālos apstākļos vislabāk iejutās «Aiz vaiga» futbolisti, kuri ieguva 1. vietu. Šai pašai komandai uzvaras arī spēka stafetē un volejbolā. Savukārt strītbolā meistarīgāki par citiem izrādījās «Persiki», bet ātruma un veiklības stafetē – «Nervi netur». Kopvērtējumā 1. vietā «Aiz vaiga», 2. vietā «Termoss», 3. vietā «Nervi netur».

Pasākums Rembatē bija pirmais no Ķeguma novada četriem sporta svētkiem. Jau šosestdien sporta svētki notiks Tomē, nākamsestdien – Birzgalē, bet aiznākamsestdien – Ķegumā.

Ķeguma novada sporta svētki: 10.jūlijā Tomē – smilšu volejbols 4:4 (komandā vismaz divas dāmas), futbols 5:5 un individuālās sacensības.

17.jūlijā Birzgalē – smilšu volejbols 2:2 (gan vīriešu, gan sieviešu komandām), futbols 6:6 un individuālās sacensības.

24.jūlijā Ķegumā – smilšu volejbols 2:2 (vīriešu komandām, notiks pludmalē), futbols 7:7, strītbols 3:3 un individuālās sacensības – skolas stadionā.

Pieteikšanās sacensību dienā no pulksten 10.00 līdz 10.30, sporta spēļu sākums pulksten 10.30. 24. jūlijā pēc sporta spēlēm Ķegumā paredzēta diskoballīte. Sīkāka informācija iegūstama pa tālr. 29434985.

Ritvara Raita foto