Rēzija Kalniņa kopā ar draugiem aicina uz Ziemassvētku koncertiem «Meklētāja Roze».

[ A+ ] /[ A- ]

Gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus – gaidot, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa un viņas draugi kopīgi veido jaunu Ziemassvētku programmu «Meklētāja Roze». Viņi aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un nokļūt mūzikas brīnumainajā pasaulē.

Programmā iekļautas skaistākās dziesmas ar dzejnieku Veltas Tomas, Paulīnas Bārdas, Valdas Moras, Zinaīdas Lazdas, Kārļa Skalbes un Jāņa Poruka vārdiem.

Koncerts «Meklētāja Roze» notiks arī Ogres Sv. Meinarda baznīcā – 25.decembrī pulksten 20.

«OVV» saviem abonentiem piedāvāja nopelnīt brīvbiļetes, piedaloties jautājumu un atbilžu konkursā. Vispirms – pareizās atbildes!

1. Rēzijas Kalniņas dzimšanas diena ir 23.decembrī.

2. Rēzijas dvīņubrālis Krists Kalniņš ir mācītājs.

3. Ziemassvētku koncertu «Meklētāja Roze» dalībniece Ilze Ķuzule – Skrastiņa šogad «SPĒLMAŅU NAKTĪ» saņēma skatītāju simpātiju balvu kā gada aktrise.

4. Rēzija Kalniņa savā jaunajā Ziemassvētku programmā «Meklētāja Roze» iekļāvusi Imanta Kalniņa dziesmas.

5. Rēzijas Kalniņas un viņas draugu Ziemassvētku koncertos «Meklētāja Roze» piedalīsies grupas «The Sound Poets» čelliste.

Šoreiz katrs pa vienai brīvbiļetei nopelnījuši: Vilma Lādere, Judīte Hmeļņicka, Maija Siliņa, Gaida Kaugare, Mirdza Kozlovska, Inese Svarinska, Rasma Simsone, Irēna Putniņa, Laila Egle, Astra Vucēna, Artūrs Kriškalns un Aleksandrs Kaļinos. Par ieejas biļetēm ar Jums sazināsimies.