Sācies konkurss «Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019»

[ A+ ] /[ A- ]

Labklājības ministrija (LM) izsludinājusi pieteikumu iesniegšanu pretendentu izvirzīšanai konkursam «Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019». Pieteikumi tiks pieņemti līdz 8.decembrim.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums), sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā; pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus; popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Pieteikumus pretendenta izvirzīšanai konkursa nominācijās tiek aicinātas iesniegt pašvaldības, valsts un pašvaldību iestādes, valsts un pašvaldības kapitālsabiedrības, komersanti, plānošanas reģioni, profesionālās organizācijas, biedrības un nodibinājumi. Pretendenti var tikt izvirzīti apbalvošanai šādās nominācijās: «Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019», «Labākais sociālais darbinieks 2019» un «Gada notikums sociālajā darbā 2019». Nominācijā «Gada notikums sociālajā darbā 2019» pieteikumu par pasākumu, projektu un citu nozīmīgu notikumu var pieteikt arī tā īstenotājs.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana tiks organizēta 2020.gada martā. Vairāk informācijas un iespēja pieteikt pretendentus – Labklājības ministrijas mājaslapā www.lm.gov.lv.

Agate Gavare