Sākušies jaunās Dzemdību nodaļas būvdarbi

[ A+ ] /[ A- ]

Sākušies jaunās Dzemdību nodaļas būvdarbi

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka ir sākušies slimnīcas jaunās Dzemdību nodaļas būvdarbi.

«OVV» jau rakstīja, ka 12.jūlijā parakstīts līgums ar pilnsabiedrības «AKN» vadību par Ogres slimnīcas jaunās Dzemdību nodaļas izbūvi. Šobrīd būvdarbu vieta ir norobežota un uzsākti jaunās ēkas pamatu rakšanas darbi.

«Centīsimies līdz rudenim ielikt pamatus un izbūvēt pamata konstrukcijas, lai ziemas laikā jau varētu nodarboties ar iekšdarbiem un nākamā gada rudenī būvi pabeigt,» skaidro D.Širovs, piebilstot, ka konkursa rezultātā izraudzīts būvnieks, kuram bija vislētākais piedāvājums. Kopumā tiek lēsts, ka jaunā Dzemdību nodaļas korpusa būvniecība, ieskaitot aprīkojumu, izmaksās aptuveni pusotru miljonu eiro, ko slimnīca segs no saviem līdzekļiem, jo kopš 1999.gada ir īstenojusi bezdeficīta budžetu.

 «Mums ir jauni speciālisti ginekoloģijā, šajā nozarē redzam nākotni. Aprīkojumu jaunajam korpusam sāksim iegādāties, kad celtniecības darbi tuvosies noslēgumam, jo mums nav kur to izvietot. Jaunā Dzemdību nodaļas korpusa izbūves rezultātā atbrīvosies telpas, kas nepieciešamas citu, arī jaunu slimnīcas pakalpojumu sniegšanai un var noderēt arī kādā krīzes situācijā,» skaidro D.Širovs.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!