Santa Stepulāne – Latvijas vicečempione mākslas vingrošanā

[ A+ ] /[ A- ]

Santa Stepulāne – Latvijas vicečempione mākslas vingrošanā

Ritvars Raits

Ogres novada sporta centra audzēkne Santa Stepulāne izcīnījusi 2.vietu Latvijas čempionātā mākslas vingrošanā pieaugušajiem, kas 18. un 19.decembrī notika Rīgā.

Talantīgā mākslas vingrotāja Santa jau ne reizi vien pierādījusi savu varējumu un pieradinājusi līdzjutējus, ka allaž spējusi izcīnīt godalgotas vietām dažāda līmeņa sacensībās bērniem, jauniešiem un junioriem. Tagad bija pienācis laiks savu meistarību apliecināt arī pieaugušo konkurencē – Latvijas čempionātā, kurā ogrēnietei pretī stājās visas valsts labākās sportistes. Sīvā cīņā Santa spēja pierādīt, ka ir viena no vadošajām vingrotājām valstī, iegūstot otro vietu prestižajā daudzcīņas vērtējumā, kurā tiek ņemtas vērā visas četras mākslas vingrošanas disciplīnas.

Līdz ar šo panākumu Santa Stepulāne ir iekļuvusi Latvijas Olimpiskās vienības jaunatnes bronzas sastāvā, kas sniedz ne tikai finansiālu, bet arī medicīnisku un tehnisku atbalstu. Santas trenere ir Ogres novada sporta centra mākslas vingrošanas speciāliste Tatjana Stepulāne.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!