Sarkanais Krusts vēlas pārņemt dzīvnieku patversmi

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada domes informatīvajā sanāksmē P/A «Mālkalne» direktors Aigars Roze informēja, Latvijas Sarkanā Krusta Ogres nodaļa vēlas pārņemt savā pārziņā Ogres novada dzīvnieku patversmi Ogrē, Indrānu ielā 9/11.

Sarkanā Krusta Ogres nodaļas izpilddirektors Jāzeps Janiševs «OVV» apliecināja, ka Sarkanais Krusts patiesi ir izteicis šādu velmi, jo dzīvnieku patversmes un arī atskurbtuves daudzviet Latvijā ir šīs organizācijas paspārnē, taču patversmes pārņemšana būs iespējama vien tad, ja izdosies vienoties ar Ogres novada domi par līdzfinansējuma apmēru. «Mums būtu iespēja uzturēt dzīvnieku patversmi, taču, pirms izteicu šo priekšlikumu domei, nebiju pārliecinājies, kādā stāvoklī ir patversmes ēka, un tā diemžēl ir ļoti sliktā stāvoklī – nepieciešams nopietns jumta remonts, ko bez domes līdzfinansējuma Sarkanais Krusts ar saviem līdzekļiem vien nodrošināt nespēj,» skaidro J.Janiševs, norādot, ka tālākā šī jautājuma izlemšana ir domes ziņā.

J.Janiševs informē arī, ka tuvākajā laikā Sarkanā Krusta Ogres nodaļa no telpām Ogrē, Grīvas prospektā 4b pārcelsies uz jaunām telpām Ogrē, Zinību ielā 8. Šīs pārmaiņas saistītas ar Grīvas prospektā esošo telpu augsto īres maksu.