Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Šodien un rīt, kā arī ceturtdienas rīta cēlienā nereti izraisās problēmsituācijas, bet to risināšana jāatliek uz nedēļas nogali. Var sportot, doties ceļojumā, apmeklēt kādu kultūras pasākumu, kafejnīcu. Svētīgas būs visas darbības, kas vērstas uz garīgu pilnveidošanos, dažas atklāsmes pārsteigs gluži negaidīti. Vislabāk veicas darbos, kas jau kādreiz ieplānoti vai tuvojas nobeigumam. Var parakstīt dažādus dokumentus, noslēgt līgumus, vienošanās, apmeklēt nepieciešamās instances, doties ar saviem priekšlikumiem pie priekšniecības. Arī tirdznieciski darījumi sniegs cerētos rezultātus. Ne reizi vien nāksies atskārst, cik liela nozīme draudzībai. Labi noritēs darbs grupā, komandā. Pēc iespējas vairāk nepieciešams atrasties ļaudīs. Nāksies uzklausīt dažādus viedokļus, bet rezultātā izkristalizēsies patiesība. Nav jābaidās riska. Pat no ekstremālām situācijām cilvēki izkļūst sveiki un veseli.
Jārēķinās ar to, ka ne vienam vien patlaban raksturīga vēlme būt uzmanības centrā, ko nepieciešams respektēt. No pirkumiem izdosies iegādāties jaukas un noderīgas dāvanas, juvelierizstrādājumus.
Ieteicamas zivis, svaigi vai konservēti dārzeņi, var arī lietot mīklas izstrādājumus. Uzturā ieteicamas zupas, ārstniecisko augu tējas, minerālūdens. Pateicīgs laiks dažādām organisma attīrīšanas procedūrām.
Nē! – ēdienkartē – gaļas ēdieniem, apģērba, apavu iegādei. Jutīga sirds, mugurkauls, acis, nepārslogot redzi! Nevajadzētu izmantot netradicionālas ārstēšanās metodes.
Ceturtdien no pulksten 11.45, piektdien un sestdien līdz pusčetriem pēcpusdienā ievērojami plāni vai pat riskanti pasākumi jāatliek. Veikties var tikai labi zināmās un jau agrāk rūpīgi pārdomātās lietās. Darbi, kas prasa rūpīgu pieeju un precizitāti, padosies labi. Radošiem cilvēkiem salīdzinoši grūtāk. Nereti saskarsmē jūtama nervozitāte, nepacietība un neiecietība pret līdzcilvēkiem, tendence kritizēt. Tas mēdz izsaukt domstarpības. Piemērots laiks, kad nokārtot zināmus rēķinus, piemēram, atdot parādus, izlabot kādreiz pieļautās kļūdas. Labas dienas arī roku darbam – dažādu amatu meistariem. Vēlams apmeklēt masieri, frizieri, pievērsties diētas un higiēnas jautājumiem. Uzturā ietvert vairāk sakņaugu – kartupeļus, kāpostus, sīpolus, puravus. Vislabāk, ja tas būs veģetārs. Dzert daudz šķidruma. Efektīvas netradicionālās ārstniecības metodes. Noderēs fitoterapija.
Nē! – plašiem publiskiem pasākumiem. Uz ielas – saudzēt savas mantas! Medicīniski neskart gremošanas traktu.
Ko darīt sestdienas vakarā, svētdien, pirmdien? Vispirms – parūpēties par skaisto savā apkārtnē un, protams, arī dvēselē. Izdosies visi labie nodomi. Veiksies visās sākotnēs un pārveidojumos, ja vien tie jau agrāk bijuši padomā. Aiziet uz teātra izrādi, muzeju vai koncertzāli. Ja šo dienu gaitā izraisās kāda sarežģīta situācija, asākas vārdu pārmaiņas, novērst un izlīdzināt tās nav grūti. Nepieciešams atcerēties cilvēkus, kas mums svarīgi, un ļaut to viņiem saprast. Produktīvas dienas visiem radošu profesiju pārstāvjiem, bet arī ikdienas dzīvē idejas un fantāzijas rod piemērotas izpausmes. Var gadīties, ka jūtams spēku izsīkums, tāpēc visas darbības, kas domātas veselības nostiprināšanai, palīdzēs atgūt enerģiju, dzīvesspēku. Pastaigas svaigā gaisā, fiziski vingrinājumi, pirts un veselīgs miegs – tas viss šobrīd īsti vietā. Produktos īpašu ierobežojumu nav.
Nē! – vienīgi ēdieniem, kas satur daudz šķidruma, tāpat arī dažādus dzērienus lietot ar mēru! Medicīniski neskart nieres, ķermeņa lejasdaļu.