Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

 

Nedēļa labvēlīga veselības uzlabošanai, ģimenes labklājības nodrošināšanai, bet personiska rakstura problēmas visveiksmīgāk atrisināt kopīgiem spēkiem, ne tikai vienpersoniski. Uzlabojas mikroklimats kolektīvos. Svarīgi ņemt vērā vecākās paaudzes viedokli. Nereti nāksies atgriezties pagātnē – sastopot senāk neredzētus paziņas vai vēlreiz pakavējoties pie kāda neatrisināta jautājuma. Laiks, kad attīstīt un izkopt radošās, artistiskās spējas, talantus.
Šodien un rīt no rīta pavīd jaunas perspektīvas. Var plānot dažādus darbus, projektus, izšķirties par pārmaiņām. Veiksmīga darbošanās tehnikas un reklāmas jomā, produktīvas lietišķa rakstura sarunas. Droši var eksperimentēt, izmēģināt ko jaunu jebkurā no dzīves jomām. Īpaši labi rezultāti visā, kas saistās ar katra paša interesēm, aizraušanos – gan garīgā, gan arī materiālā ziņā. Vajag tikties ar draugiem, domubiedriem, arī sazināties telefoniski vai sarakstoties, kopt un uzturēt draudzīgas attiecības. Iegādāties vai uzsākt lietot jaunus skaistumkopšanas līdzekļus. Ārstēt sirds, asinsrites slimības.
Ēst putna gaļu, zivis (ietvert salātos), daudz un dažādus dārzeņus. Otrdiena un trešdienas rīts piemērots arī organisma atslodzei.
Nedrīkst zaudēt drosmi, pašpaļāvību, jo šajā laikā gan iegūtās zināšanas, gan arī intuīcija palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus. Nav ieteicams parakstīt dokumentus (ja iespējams izvēlēties), kā arī noslēgt darījumus. Medicīniski neskart apakšstilbus, locītavas, nervu sistēmu.
Trešdien pēc pulksten 11.00, ceturtdien, piektdien – laiks, kad īstenot dzīvē savus sapņus. Var uzsākt jaunas lietas, veikt izmaiņas ierastajā vidē. Pat fantāzijas iegūst reālas aprises. Labs periods mūziķiem, māksliniekiem. Vēlams nodarboties ar labdarību, sniegt atbalstu, parūpēties par apkārtējiem. Lasīt literatūru, klausīties mūziku, apmeklēt lekcijas, nodarbības, kas saista, interesē. Pārtikā lietot daudz augļu, produktus, kuros vairāk vitamīnu. Laistīt, kopt telpaugus.
Nav vēlams: apmeklēt frizieri, lai veiktu radikālas pārmaiņas savā ārienē, lietot alkoholiskos dzērienus, medikamentus bez ārsta norādījuma; ļaut vaļu šobrīd tik mainīgajām emocijām; pieņemt svarīgus lēmumus; medicīniski skart kājas (pēdas), limfātisko sistēmu, endokrīnās sistēmas orgānus.
Sestdien, svētdien vajag aktīvi atpūsties, sportot, apmeklēt vai sarīkot kādu izklaides pasākumu. Realizēt pēkšņas idejas, bet tādas, kas izdarāmas ātri vien, nepatērējot daudz enerģijas, spēka un laika. Vēl joprojām kontrolēt savas emocijas, uz agresiju neatbildēt ar to pašu. Pirkt un pārdot (rotaslietas, sadzīves priekšmetus, apģērbu). Apmeklēt kosmetologu, masieri, lietot sejas maskas, efektīvas ūdens procedūras. Īstenot iecerētās izmaiņas gan sadzīvē, gan arī savā darbības jomā.
Nē! – konfliktiem, senu, samilzušu problēmu risināšanai, līgumu, kas liek uzņemties jaunas saistības, noslēgšanai. Medicīniski neskart galvu (redzes, dzirdes orgānus utt.).
Pirmdien – ar jauniem spēkiem ķerties klāt grūti paveicamiem un ilgtermiņa darbiem! Jauni plāni īstenosies veiksmīgi. Var kārtot praktiskas lietas, veikt remontu, labiekārtot mājokli, eksperimentēt pavārmākslā. Iegādāties apavus, tērpus, aksesuārus, jaunas lietas interjeram. Veikt darījumus ar nekustamo īpašumu, kārtot finanšu jautājumus, uzlabot materiālo situāciju. Labs laiks mācībām, sabiedriskajam darbam. Rūpēties par māju, ģimeni, atcerēties kādu labu tradīciju. Uzturā lietot vairāk sakņaugu, dzert dārzeņu sulas.
Nevajadzētu noslogot balssaites, medicīniski skart kaklu, elpošanas ceļus, veikt organisma attīrīšanas procedūras, badoties; kritizēt citu paveikto, pastiprinātu uzmanību pievēršot trūkumiem visapkārt.