Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Šodien, rīt un parīt līdz pulksten 12.00 pievērst uzmanību it visām situācijām, kas izraisās, tās ir gluži likumsakarīgas, liek domāt un dod iespēju atbrīvoties no līdzšinējā, iespējams, maldīgā priekšstata. Ieklausīties padomos, tie noderēs, kaut arī ne vienmēr patiesība būs patīkama. Tieši tagad vēlams atbrīvoties no nelāgiem ieradumiem, dažādām negācijām, jo to var paveikt bez grūtībām. Likt lietā intuīciju. Nezinot, kā rīkoties, nepieciešams pievērst uzmanību savām sajūtām, atbilde sekos pati. Nodarboties ar finanšu lietām, veiksmīgi iepirkties, parakstīt līgumus, vienošanās. Lielisks laiks pirts apmeklējumam, masāžām, skaistumkopšanas procedūrām. Pie kosmetologa veikt dziļo ādas tīrīšanu. Patlaban var atbrīvoties no varžacīm, kārpām, balināt pigmentācijas plankumus. Ūdenim dziedniecisks spēks. Uzturā ierobežojumu nav.
Jutīgas aknas, kājas (pēdas), limfātiskā, endokrīnā sistēma. To ārstēšanu patlaban nav ieteicams uzsākt. Nezaudēt pašsavaldību, jo situācijas var būt izprovocējošas. Nevajadzētu daudz uzturēties burzmā, trokšņainās vietās, iespējami nepatīkami starpgadījumi. Insektu kodieni šajās dienās bīstami.
Ceturtdien no pulksten 12.00, piektdien, sestdien nodarboties ar sportu, doties ceļojumā vai kādā izbraukumā, apmeklēt un rīkot saviesīgus pasākumus, prezentācijas, tikties ar draugiem, domubiedriem. Noderēs šajās dienās uzkrātā pieredze un saņemtā informācija. Spēkus atjaunos uzturēšanās svaigā gaisā. Vēl joprojām efektīvas masāžas, skaistumkopšanas procedūras. Piemērots laiks sakopt savu mājokli, apkārtējo vidi, aizdegt sveces, darīt ko sirdij tīkamu.
Ieteicams lietot produktus sarkanā, oranžā krāsā, tajā skaitā – zupas (biešu, soļanku u.c.), produktus, kas satur sāli, mandeles, riekstus. Izvairīties no saldumiem.
Nevajag izšķirties par pārmaiņām savā dzīvē. Atturēties no taukainas barības un siļķes. Jutīga galva – redzes, dzirdes orgāni, psihe. Medicīniski nav ieteicams skart. Arī zobārsta apmeklējumam vēl nav piemērota diena.
Svētdien, pirmdien var uzsākt jaunas lietas. Dienas veiksmīgas, ja veltīsit tās sev – lai garīgi pilnveidotos, saviem tiešajiem pienākumiem. Labi nodarboties ar praktiskiem jautājumiem – iekārtot mājokli, veikt pirkumus tam. Var gadīties patīkamas nejaušības, neparedzēti notikumi. Saņemtā informācija lieti noderēs kādas problēmas atrisinājumā. Izklaides pasākumi dos jaunus, neaizmirstamus iespaidus. Veiksmīgs laiks dažādu arodu meistariem, amatniekiem, īpaši – pasūtījumu pieņemšanai, uzsākšanai tos izgatavot (šūt, labot, veidot utt.). Vairāk laika nepieciešams atlicināt arī ģimenei, draugiem. Piedot aizvainojumus, tad izdosies vairs nedomāt par tiem. Arī pašiem atvainoties, ja tas nepieciešams, līdz ar to atbrīvojoties no «dvēseles smaguma», nomāktības. Veiksmīgs laiks dažādu arodu meistariem, amatniekiem, īpaši – pasūtījumu pieņemšanai, uzsākšanai tos izgatavot (šūt, labot, veidot utt.). Enerģijas gana, ko nepieciešams likt lietā, kārtojot sadzīviskus jautājumus, darot visu ikdienišķo un sportojot. Produktīvs laiks radošu profesiju pārstāvjiem.
Ēdienkartē īpašu ierobežojumu nav, var lietot gaļas, zivju ēdienus, ieteicami svaigi dārzeņi, augļi.
Jutīga elpošanas un endokrīnā sistēma, kakls, medicīniski nav vēlams skart. Nevajadzētu nedz uzklausīt, nedz arī dot solījumus, jo dažādi blakus apstākļi traucēs tiem īstenoties. Atturēties arī no tādu jautājumu kārtošanas, kas prasa pastiprinātu koncentrēšanos un uzmanību. Nedrīkst lietot grūti pārstrādājamu barību, tai skaitā sēnes, pākšaugus, izslēgt alkoholu!