Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Nedēļa sniedz daudz un labu iespēju, it īpaši, ja skatiens vērsts uz konkrētām, taustāmām lietām. Venēras un Marsa atrašanās zemes stihijas zīmēs palīdz sakopot spēkus un realizēt ieceres, kas saistās ar dzīves kvalitātes uzlabošanu.
Šodien līdz pusdienlaikam (pulksten 13.44) vēlams likt lietā uzkrātās zināšanas, pieredzi, lai ieviestu kārtību ap sevi – gan mājās, gan arī darba vietā. Izdosies lietišķas pārrunas, kas saistītas ar pirkšanu, pārdošanu, maiņu, kā arī dažādu tirdzniecisku darījumu veikšana. Plānot budžetu, ieguldīt naudas līdzekļus. Viegli saglabāt mieru, stabilitāti, tāpēc var ķerties klāt grūtiem uzdevumiem, kas prasa spēku, pacietību, izturību. Ieteicams friziera apmeklējums, īpaši – krāsot matus. Savukārt dienas otrajā pusē, trešdien un ceturtdien nereti emocijas gūst pārsvaru, taču arī šis laiks daudzsološs. Vajadzētu dalīties ne tikai materiālos labumos, tāpat – pozitīvā noskaņojumā un gūtajos iespaidos – tas dos spēku un prieku veiksmīgi darboties tālāk gan sev, gan arī apkārtējiem. Var plānot un ieviest ko jaunu, neizvairīties no pārmaiņām, uzsākt īstenot tās. Apmeklēt kvalifikācijas celšanas kursus vai arī apgūt citas profesionālās iemaņas. Piemērotas dienas, lai dotos tuvākā vai tālākā ceļojumā.
Uzturā lietot sakņaugus, putna gaļu, olas, daudz zaļumu, sēnes, citrusaugļus, ogas.
Šo dienu tendence arī pavadīt daudz laika, nevajadzīgi pļāpājot, tāpēc nevajadzētu zaudēt kontroli pār to. Svarīgi saglabāt uzmanību, jo izklaidība šobrīd rada nopietnas problēmas. Ātri nogurst rokas, var parādīties sāpes plecos, tāpēc nav ieteicams ilgstošs fizisks, monotons darbs. Nav piemērotas dienas, lai uzsāktu augšējo elpošanas ceļu, plaušu, osteohondrozes, nervu sistēmas ārstniecību.
Piektdien, sestdien un svētdien no rīta (līdz pulksten 11.36) nodarboties ar ikdienišķām lietām, kopt, iekārtot mājokli, iegādāties tam ko jaunu un noderīgu. Pirkt, aprūpēt istabas, balkona augus. Spilgta iztēle, intuīcija. Pieņemot lēmumus, uzmanība jāpievērš arī sajūtām, tādējādi tie būs nekļūdīgi. Vēlams apmeklēt tuviniekus, radus, atsaukties dažādiem lūgumiem, tos patlaban vieglāk īstenot. Piemērotas dienas, lai sāktu ieturēt diētu vai ārstniecisko badošanos. Produktīvs roku darbs, tāpat arī veiksmīgi var iegādāties amatniecības izstrādājumus.  
Ēdienkartē iekļaut zivis, teļa gaļu, piena produktus, lapu dārzeņus, žāvētus augļus.
Nelabvēlīgi: sākt celtniecības, remontdarbus, rīkoties, vadoties no kaprīzēm – gan savām, gan citu, pieļaut emocionālu pārslodzi. Lietot alkoholiskos dzērienus, smagu barību. Medicīniski skart gremošanas traktu.
Svētdienas otrajā pusē, pirmdien labvēlīgi: tikties ar draugiem, labiem paziņām, darījumu partneriem. Apmeklēt atpūtas, izklaides pasākumus, piedalīties radošās aktivitātēs, sportot. Organizēt, iesaistīties diskusijās, izstrādāt projektus vai sākt realizēt kādu no tiem. Dalīties zināšanās, iedvesmot apkārtējos – tam būs jūtami rezultāti. Apmeklēt dažādas instances, kārtot juridiskus jautājumus. Mainīt darba vietu vai pieņemt kādu jaunu izaicinājumu. Tikties, iepazīties, iegūt draugus, domubiedrus. Iegādāties tērpus, rotas un citas greznumlietas. Sākt remonta, celtniecības darbus, veikt pasūtījumus, kas saistīti ar mājokļa iekārtošanu.
Emocionālie pārdzīvojumi šajā laikā var būt saistīti ar problēmām, kas samilzušas savstarpējās attiecībās vai grūtībām radoši izpausties.
Pārtikā lietot liesu gaļu, jūras produktus, var iekļaut miltu izstrādājumus, rīsus. Dārzeņus, augļus sarkanā un oranžā krāsā.
Nav vēlams: noslēgt līgumus, vienošanās, aizrauties ar kritiku – tas var pāraugt nepatīkamos konfliktos. Atstāt aizmirstībā iesāktos darbus. Nepārdomāti lietot medikamentus, pārslogot sevi gan fiziski, gan garīgi. Medicīniski skart sirds – asinsrites sistēmu, mugurkaulu.