Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Tuvākās darbadienas produktīvas, parādās iespējas īstenot sapņus. Taču svētku laiks visai saspringts, jo mainās Mēness fāzes – 6.aprīlī pulksten 22.19 iestājas pilnmēness.

Šodien līdz pulksten 16.53 var realizēt ieceres, jaunus plānus, pievērst sev uzmanību, vadīt un uzraudzīt. Nostiprināt autoritāti, doties pie priekšniecības, lai pārrunātu tālākās nostādnes.
Šīs dienas vakarā, rīt, parīt līdz pulksten 18.33 arī laiks labvēlīgs dažādām jaunām sākotnēm. Izdosies visi darbi, sarunas ar lietišķu ievirzi. Tāpat veiksies tajā, kas prasa pastiprinātu uzmanību, koncentrēšanās spējas, aprēķinus. Līdz ar to otrdiena pozitīva grāmatvežiem, finansistiem, dažādās kontrolējošās iestādēs strādājošiem. Vairāk kā jebkad ir vēlme atrast „dzirdīgas ausis”, lai konstatētu trūkumus un meklētu kopsaucēju, kas arī izdosies. Laba diena mācībām, dažādu konsultāciju apmeklēšanai, arī pedagoģiskajam darbam. Var doties uz banku, kārtot jebkurus finansiāla rakstura jautājumus, meklēt sadarbības partnerus.
Ēdienkartē iekļaut pankūkas, jēra, jaunlopa, liellopa gaļu, svaigu augļu un dārzeņu sulas, makaronus, sakņaugus, gaļu, zaļumus, žāvētus augļus, riekstus, medu.
Nav vēlams rīkot saviesīgus pasākumus, draudzīgas tikšanās, jo mūsu jūtas it kā atpūšas, patlaban grūti dalīties emocijās. Medicīniski neskart gremošanas traktu, nervu sistēmu. Tāpat vajadzētu atlikt braucienus ar ūdenstransporta līdzekļiem.
5.aprīlī no pulksten 18.33 līdz 7.aprīļa pulksten 18.18 piemērots laiks radošām izpausmēm, draudzīgiem kontaktiem. Lielajā Piektdienā pulksten 22.19 iestājas pilnmēness, tāpēc šis laiks var būt saspringts. Nav izslēgtas konfliktsituācijas, asāka vārdu pārmaiņa starp ģimenes locekļiem. Ļoti būtiski saglabāt pašsavaldību. Šo laiku vēlams veltīt sev, baudīt ko sirdij tīkamu – literatūras, mūzikas, dejas vai citā veidā. Sakārtot mājokli, iegādāties ko jauku tam, īpaši – darinājumus no stikla priecīgās, pavasarīgās krāsās. Daudz enerģijas, tāpēc var iesaistīties dažādās aktivitātēs, īpaši, ja tas saistās ar palīdzību kādam konkrētam cilvēkam vai grupai.
Ēdienkartē ietvert lapu dārzeņus, garneles, krabjus, medījumus, biezpienu.
Nē! – steigai, nepārdomātai rīcībai, konfliktiem, kas visbiežāk var izrādīties neauglīgi un nest sev līdz neprognozējamas sekas.
No 7.aprīļa pulksten 18.18 līdz pirmdienai – dzīvot mierā un neļauties nekādām provokācijām! Kaut arī svētki un valda optimisms, cilvēki nevar būt brīvi no nervozitātes, jau samilzušām savstarpējām nesaskaņām. Jārēķinās ar to, ka šajās dienās tās uzjundī. Vislabāk – doties ciemos vai uzņemt pie sevis viesus, bet problēmu risinājumā, ja rodas dienas kārtībā – meklēt un atrast vieglākos ceļus. Labas dienas, lai uzsāktu nodarboties ar jogu, meditāciju u.tml., sāktu apgūt jebkuru no garīgām praksēm. Var atsaukties negaidītiem aicinājumiem, idejām, eksperimentēt. Veiksmīgas dienas, lai dotos ceļojumā. Labvēlīgi ārstēt gremošanas traktu, endokrīno sistēmu, elpošanas ceļus. Var veikt darījumus ar nekustamo īpašumu – izvēlēties iegādāties to, kā arī izdarīt citus lielus pirkumus, piemēram, automobili.
Uzturā lietot lapu dārzeņus, jūras produktus, griķus, rīsus, cūkgaļu. Ēdieniem jābūt papildinātiem ar dažādām garšvielām.
Nē! – riskantiem pasākumiem, tostarp loteriju iegādei un aizpildīšanai šajā laikā, azartspēlēm, produktu lietošanai, par kuriem neesam pārliecināti – gan ārēji, gan iekšēji. Samazināta imunitāte, tāpēc pastāv infekcijas slimību bīstamība. Uzmanīties no kukaiņu kodumiem!