Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

10. un 11.aprīlī – pieredzes uzkrāšanas, iestāšanās par taisnīgumu laiks. Atbalstāmi tādi pasākumi kā darbošanās grupās, interešu centros, lekciju un citu nodarbību apmeklējumi. Šai otrdienai un trešdienai piemīt gan visai atšķirīga enerģētika, taču rodas labas iespējas, izdevīgi pavērsieni jau agrāk ieplānotiem nodomiem. Nav šķēršļu īstenot savus mērķus. Piemērots brīdis parakstīt dokumentus, noslēgt vienošanās.
Pamatīgi vēdināt telpas, sakopt mājokli, sakārtot darba vidi. Telpu attīrīšanai izmantot vīraku, ēteriskās eļļas vai dabiskus materiālus – kadiķi, ķimenes, kā arī uguni, aizdedzot sveces.
Ēdienkartē iekļaut dārzeņus, augļus, piena produktus, dzert ārstniecisko augu tējas.
Otrdien nevajag pieņemt nekādus lēmumus, kas skar savstarpējās attiecības, kārtot finanšu jautājumus, izšķirties par riskantām operācijām! Gan otrdien, gan trešdien medicīniski neskart plaušas, gurnus, nervu sistēmu. Nav vēlams uzsākt procedūras, kas attiecas uz figūras korekciju.
12. un 13.aprīlī turpināt darīt darbus, kas tuvojas noslēgumam, labi zināmi un pārskatāmi, prasa piepūli un iedziļināšanos. Labas dienas darījumiem ar nekustamo īpašumu, remontam, celtniecībai. Apmeklēt frizieri, veikt manikīru, pedikīru, depilāciju, sejas ādas kopšanā lietot barojošas maskas. Efektīva elpošanas ceļu un gremošanas sistēmas ārstniecība. Saimniecībā – sakārtot mājokli, mazgāt veļu, nodot apģērbu ķīmiskajā tīrītavā. Ieskābēt kāpostus.
Ļoti piemērots laiks, lai pievērstos dārza darbiem: siltumnīcā sētu izstādīšanai viengadīgo puķu sēklas, kāpostus, zaļās kultūras. Savukārt gruntī no aukstumizturīgajām kultūrām – burkānus. Atbrīvot no skujkoku zariem, pārklājuma jaunos zemeņu stādus, rozes, īrisus, lilijas u.c. ziedaugus. Pabarot ar slāpekļa mēslojumu skābenes.
Uzturā ieteicams lietot cūkgaļu, sakņaugus, jogurtus, olas, augļu, ogu ievārījumus.
Neļauties depresīvam noskaņojumam, jo tas patlaban raksturīgs jūtīgiem cilvēkiem. Arī jebkura konfliktsituācija nes sev līdz tālejošas negatīvas tendences. Medicīniski neskart locītavas, mugurkaulu. Nav vēlams uzsākt ārstēt acis, ausis, zobus, durt caurumus auskariem.
14., 15.aprīlī vēlams nodoties dažādām sabiedriskām aktivitātēm, organizēt tikšanās, apmeklēt draugus, radus, labus paziņas. Pievērst uzmanību sakritībām – tās šajā laikā nepavisam nav nejaušas, var ietekmēt pašreizējo situāciju. Veikt pētījumus, pievērsties intelektuālām nodarbēm, garīgām praksēm. Nodot labošanā sadzīves tehniku vai savest to kārtībā pašiem, kā arī iegādāties šo aprīkojumu.
Ja nav apgriezti krūmu zari dārzā, to var darīt šajās dienās. Lai iegūtu ātrāku zemeņu ražu, var pārklāt kādu dobi ar plēvi (novietotu uz lokiem).
Ēdienkartē labi ietvert zivis, jūras produktus, sakņu dārzeņus (sautējumos), putna gaļu, vairāk augļu un ogu.
Nav vēlams kalt tālejošus plānus, tie izrādīsies attālināti no īstenības, izlemt mainīt ierasto dzīves kārtību. Uzsākt ārstēt apakšstilbus, nervu sistēmu, acis. Nepieļaut stresu!
16.aprīlī nodarboties ar ikdienišķām lietām, labdarību, ja rodas tāda iespēja, sniegt palīdzību. Laba diena visa veida radošām izpausmēm, tāpēc derīgi padomāt, ar ko varētu iekrāsot savu dzīves telpu. Klausīties mūziku, noskatīties labu kinofilmu. Pabūt vienatnē, ieklausīties intuīcijā. Veiksmīgi var nodarboties ar tirdzniecību, doties ceļā. Piemērots brīdis veikt organisma attīrīšanas procedūras vai ieturēt ābolu diētu.
Uzturā lietot piena produktus, zupas, vēl joprojām – zivis. Dzert daudz šķidruma.
Nevajag steigties, uzņemties jaunus pienākumus, ja var tos atlikt uz kādu brīdi. Nelietot alkoholiskos dzērienus! Medicīniski nav ieteicams skart kāju pēdas, limfātisko sistēmu, dzirdes orgānus, aizrauties ar medikamentiem.