Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Šodien un rīt piemērots laiks aktīvai darbībai, taču vispārzināmai un ieplānotai. Ķerties klāt darbiem, kas prasa daudz spēka, bet paveicami ātri. Tikties ar amatpersonām, apmeklēt dažādas instances, parakstīt līgumus, vienošanās. Ievērot diētu. Veikt masāžas. Piedalīties pasākumos, kas nes sev līdzi nebijušas izjūtas, pat ekstremālas situācijas. Nodarboties ar sportu, daudz uzturēties dabā, svaigā gaisā. Likt ēkām pamatus. Labas dienas gan aktīvai ārstniecībai, gan profilaksei, kas skar ķermeņa lejasdaļas orgānus un radikulītu. No ārstniecības augiem ievākt liepziedus un trejdaivu sunīti, kurš meklējams mitrās pļavās, ūdens tuvumā. Šim augam piemīt antitoksiskas īpašības.

Pārtikā var iekļaut asus, garšvielām bagātus ēdienus, jēra gaļu, vēlams, tomātus, gurķus, dzert asinis attīrošas tējas, augļu, dārzeņu un ogu sulas.

Nē! – pārsteidzīgiem soļiem un secinājumiem, jo tie var izrādīties aplami. Tāpat nevajag atsaukties uz dažādiem neskaidriem priekšlikumiem, iespējams, provocējošiem, iesaistīties ilgtermiņa projektos. Medicīniski neskart galvu (redzes, dzirdes orgānus, zobus).

12., 13. un 14.jūlijā līdz pēcpusdienai (pulksten 15.27) laiks labvēlīgs: finansiāliem darījumiem, lietišķiem un draudzīgiem kontaktiem, saviesīgiem pasākumiem, labdarībai, laulību noslēgšanai. Jau nobriedušu un pārdomātu ideju ieviešanai dzīvē. Mājokļa sakārtošanai, dārza darbiem – tā labiekārtošanai, ravēšanai (īpaši – sakņaugu kopšanai). Ieteicams apmeklēt kosmetologu, veikt dziļo ādas tīrīšanu, atslābinošas masāžas. Šīs dienas var izvēlēties organisma atslodzei. Veikt remontdarbus. Iegādāties apģērbu, apavus, mākslas priekšmetus, mēbeles. Apmeklēt frizieri.

Ēdienkartē ietvert vistas, teļa gaļu, piena produktus (īpaši – sieru, biezpienu), sakņaugus, saldus augļus, ogas. Var uzsākt sulu kūri.

Nevajag uzsākt jaunu plānu realizāciju, izšķirties par darba maiņu, lietot vienveidīgu barību, pārāk daudz šķidruma. Uzsākt elpošanas ceļu ārstniecību, ēst pārāk asus, karstus vai aukstus ēdienus.

14.jūlija dienas otrajā pusē, 15., 16.jūlijā der: darboties sabiedrības labā, iesaistīties dažādās aktivitātēs, piedalīties darba grupās, sanāksmēs, visa veida apvienībās, tikties ar cilvēkiem, kurus saista kopīgas intereses. Īstenot senākas ieceres, realizēt dzīvē radošas domas. Nebaidīties no pārmaiņām, pieņemt piedāvājumus, kas saista. Doties ceļojumā vai iegādāties kādu ceļazīmi. Piemērots laiks viegli paveicamiem darbiem, kas neprasa pastiprinātu uzmanību, piepūli un koncentrēšanās spējas. Vēlams nodarboties ar informācijas ieguvi, apstrādi, apgūt sev ko jaunu un nezināmu. Ļoti labas dienas visiem, kas strādā informācijas laukā. Veikt saraksti. Pēc iespējas vairāk uzturēties svaigā gaisā, pastaigāties pa mežu, atpūsties pie ūdeņiem. Dārzā – apkarot virszemes kaitēkļus, mēslot slikti ziedošas puķes. Iegādāties var jebko, kas nav paredzēts ilgstošam ekspluatācijas laikam.

Vākt ārstniecības augus. Šajās dienās var atrast kaķpēdiņu, mārsilu un dzelteno amoliņu. Kaķpēdiņa noderēs aknu, gremošanas trakta slimību ārstēšanā un pat kosmetoloģijā – uzlabo ādas stāvokli. Mārsils domāts plaušu slimību, bronhīta ārstēšanai, bet dzeltenais amoliņš – bezmiega, paaugstināta asinsspiediena, gremošanas traucējumu gadījumos.

Uzturā lietot dažāda veida dārzeņu salātus, kas sajaukti ar olīveļļu, eksotiskus augļus, liesu gaļu, jūras produktus.

Nevajag: uzņemties smagus pienākumus, ja vien iespējams no tiem atteikties. Uzsākt ilgtermiņa projektus, darīt nogurdinošus un smagus darbus. Medicīniski neskart bronhus, plaušas, plecu daļu un plaukstas. Nav vēlams iegādāties mēbeles, tehniku, veikt darījumus ar nekustamo īpašumu.