Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Šodien vislabāk ļauties ikdienas plūdumam, darīt visu labi zināmo un jau ierasto, izmantojot sen pārbaudītas metodes. Tāpat var turpināt darbus, kas paredzēti ilgtermiņā. Jauka diena zināšanu apguvei, rodas arī jaunas atklāsmes. Var vērsties pēc padoma pie speciālistiem, saņemot konsultācijas, uzkrāt pieredzi, jo notikumi mēdz būt zīmīgi, atmiņā paliekoši. Neskaidrību gadījumā noderīga būs viedokļu apmaiņa, īpaši starp sievietēm. Saasināta intuitīvā uztvere. Piemērota diena, lai attīrītu organismu, tāpēc ieteicams ieturēt diētu, dzert ārstniecības augu tējas. Apmeklēt kosmetologu, veikt dziļo ādas tīrīšanu, masāžas.

Barībai jābūt augstvērtīgai, kvalitatīvai – tas ietekmēs arī darbaspējas, taču vislabāk otrdien iztikt bez gaļas. Dzert biezsulas. Būtiski kaut reizi dienā maltīti ieturēt kā rituālu – kopā ar tuviem cilvēkiem, pie skaisti klāta galda.

Neder steiga – gan spriedumos, gan darbos, jo šajā dienā viegli kļūdīties. Medicīniski neskart gremošanas traktu, dzirdes orgānus, nevajadzētu durt caurumus auskariem – ļoti jutīgas ausis.

Trešdien, ceturtdien, piektdien līdz pulksten 12.30 vēlams pabeigt jau uzsāktas lietas, parakstīt dokumentus. Īstenot radošas ieceres it visās jomās. Ceturtdien, piektdien tikties ar draugiem, domubiedriem, apmeklēt kultūras, izklaides pasākumus, klausīties mūziku. Savukārt trešdienu, cik iespējams, veltīt sev – atrast laiku pabūt vienatnē vai nodoties kādam vaļaspriekam. Arī šajās dienās efektīvas masāžas, ļoti ieteicams kosmetologa apmeklējums. Labs laiks, lai iegādātos tērpus, rotas, mākslas darbus. Pozitīvu lādiņu dos sportiskas aktivitātes, garākas pastaigas.

Pārtikā ietvert dārzeņus – kabačus, baklažānus, sēnes, dažāda veida pankūkas, var arī gaļas ēdienus, augļus, ogas sarkanā, oranžā krāsā.

Izvairīties no darbiem, kas nesagādā prieku, kā arī nodoties diskusijām ar cilvēkiem, ar kuriem nav iespējams būt vienisprātis. Tas ātri vien var pārvērsties dziļākā konfliktā. Medicīniski neskart sirdi, redzes orgānus, mugurkaulu, ja vien nav nepieciešama neatliekama palīdzība.

Piektdienas otrajā pusē, sestdien, svētdien līdz pulksten 15.56 vajadzētu pievērsties dzīves praktiskajai pusei. Izdosies viss, kas saistīts ar remonta, celtniecības darbiem, pirkumiem mājoklim, dārzam. Veiksmīgi darījumi ar nekustamo īpašumu. Vieglāk kā citkārt paveikt uzdevumus, kas prasa lielu piespiešanos un pacietību. Īstais laiks sakārtot un sistematizēt, sakopt mājokli. Vēlams pirts apmeklējums. Ļoti piemērotas dienas visiem zemes darbiem, ražas novākšanai, kāpostu skābēšanai. Svētdien agri no rīta (pulksten 5.11) mainās fāzes – iestājas jauns Mēness, tāpēc šo dienu svarīgi uzsākt priecīgā noskaņojumā, lai labi justos visā turpmākajā Mēness ciklā, parūpēties par īpašām brokastīm, aizdegt sveces. Sazināties ar tuvākajiem, draugiem, radiem.

Var ieturēt diētu, bet no pārtikas produktiem piemēroti dārzeņi, pagatavoti dažādos veidos, teļa, liellopa gaļa, medījumi, augļu, dārzeņu sulas.

Nav vēlams uzsākt realizēt jaunus projektus, spontāni pieņemt lēmumus, izšķirties par radikālām pārmaiņām. Tāpat arī ļaut vaļu emocijām, nepārbaudot faktus, medicīniski skart gremošanas sistēmu.

Svētdienas otrajā pusē, pirmdien ieteicams apmeklēt kādu jauku pasākumu, darīt darbus, kas labi zināmi un sagādā prieku. Attīstīt talantus. Tikties ar draugiem, labiem paziņām, tāpat arī viegli nodibināt jaunus kontaktus. Apmainīties ar informāciju, strādāt komandā. Izvirzīt tuvākā laikā sasniedzamus mērķus, konkrētus uzdevumus. Dažādus plānus nepieciešams apspriest arī ģimenes lokā. Veikt tirdznieciskus darījumus. Iegādāties apģērbu, apavus, kosmētiku, skaistas lietas interjeram, īpaši vēlams – darinājumus no stikla. Pēc iespējas vairāk atrasties svaigā gaisā.

Ēdienkartē ietvert putna gaļu, jūras produktus, dažādus saldēdienus, zāļu tējas, dzērveņu sulu.

Nevajadzētu risināt samilzušas problēmas vienpersoniski, ķerties klāt smagiem, fiziskiem darbiem, kas prasa pamatīgu sakopšanu, tīrīšanu. Medicīniski neskart ķermeņa lejasdaļu.