Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

Šī diena piedāvā vairākas izvēles iespējas, tāpēc pats galvenais – nekļūdīties! Darīt to, kas labi padodas, plānot darbus, pievērsties jaunām sākotnēm, taču tad, ja viss labi apdomāts un prognozējams. Diena piemērota dažādām sabiedriskām aktivitātēm, kontaktiem gan ar zināmiem cilvēkiem, gan arī tikko iepazītiem. Nepieciešams saskaņot savas intereses ar apkārtējo iespējām un vajadzībām. Savukārt vakaru labāk pavadīt vientulībā vai ģimenes lokā, atvēlēt laiku sev, kādam vaļaspriekam. Atcerēties tradīcijas, padarīt līdz šim nepaveikto. Pabūt dabā, iziet pastaigā. Iegādāties ko jauku un noderīgu – tikpat labi praktiskas, ikdienā nepieciešamas lietas, kā arī sirdspriekam. Doties atpūtas braucienā, apmeklēt senāk neredzētus radus, draugus vai kādu kultūras pasākumu.

Uzturā ievērot mērenību. Izvēlēties piena produktus, dārzeņus, augļus, ogas, ja gaļas ēdienus, tad vieglus.

Nevajadzētu, kritiski neizvērtējot, pakļauties savām iegribām, kas var izrādīties tikai mirkļa kaprīze; medicīniski skart kaklu, elpošanas ceļus un ķermeņa lejasdaļu.

19., 20.septembris – labas dienas intelektuālam darbam, zinību apguvei. Uzsākt apmeklēt kursus, lekciju ciklus, pilnveidot arī savas praktiskās iemaņas. Piemērots brīdis palūgt padomu kādam pieredzējušākam kolēģim vai speciālistam attiecīgā jomā, vai vienkārši pārrunāt būtiskus jautājumus ar cilvēkiem, kuri kompetenti par tiem spriest. Pievērst uzmanību savai intuīcijai – tādējādi radīsies nemaldīgas atziņas. Var uzsākt īstenot iecerētos projektus, izšķirties par jau ieplānotajām pārmaiņām – gan darba vidē, gan arī sadzīvē.

Ļoti labs laiks vēlīno ārstniecības augu ievākšanai. Starp tiem – dadža, pieneņu, altejas saknes, kaņepes.

Uzturā ieteicams lietot zivis, jūras produktus, garšvielām bagātus ēdienus, marinētus produktus, dzert daudz šķidruma.

Neuzsākt darbības, nepārbaudot faktus, kā arī pieņemt pēkšņus piedāvājumus. Neļauties pašapmānam! Trešdien, ceturtdien pastāv tāda varbūtība. Tāpat nedot vaļu emocijām, jo šobrīd ātri vien rodas konflikti, kas problēmu tikai vēl vairāk saasina. Alkoholisko dzērienu lietošana šobrīd bīstama.

21., 22.septembrī vēlams kārtot oficiālas, juridiskas lietas, plānot jaunus pasākumus. Piemērots laiks mainīt nodarbošanos, pārcelties uz citu dzīvesvietu, izšķirties par dažādiem jauninājumiem. Tikties ar draugiem, domubiedriem, piedalīties apspriedēs, diskusijās, organizēt sapulces, pieņemt lēmumus. Produktīvs būs darbs komandā. Labas dienas, lai liktu lietā savas zināšanas un pieredzi, nodotu to tālāk citiem. Doties ceļojumā, sākt apgūt kādu svešvalodu vai nostiprināt zināšanas. Apciemot jeb uzaicināt viesos kādu, ar ko saista kopīgas intereses vai plāni.

Ēdienkartē var ietvert dažādus gaļas izstrādājumus, krēmzupas, augļus, dārzeņus sarkanā krāsā.

Atlikt uz citu dienu praktisku jautājumu risināšanu, fizisku darbu, kas prasa daudz spēka un piepūles. Medicīniski neskart gurnus, aknas, plaušas.

23., 24.septembrī var uzņemties jaunas saistības, darīt darbus, kam nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību, centību un rūpes – izdosies! Izstrādāt un kārtot dokumentus, risināt jautājumus, kas atlikti malā, taču vēl joprojām aktuāli. Uzsākt vai turpināt remontu, celtniecību. Sakārtot mājokli, veicot pamatīgu tīrīšanu, atbrīvojoties no visa nevajadzīgā, liekā. Labs laiks darbiem dārzā – sakopt avenes, nogriezt kokiem, krūmiem nevajadzīgos zarus, iestādīt ziemas ķiplokus, novākt burkānus, bietes, pabarot vēlos puķkāpostus. Konservēt dārzeņus.

Uzturā lietot kartupeļus un citus sakņaugus, nav nepieciešams atturēties no gaļas ēdieniem, piena produktus, īpaši – kefīru, paniņas, jogurtu.

Nav vēlams realizēt pēkšņi radušās idejas, organizēt, apmeklēt skaļus, trokšņainus pasākumus, labākai pašsajūtai – izvairīties no burzmas. Medicīniski neskart locītavas, mugurkaulu.