Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai.

26.janvārī nepieciešams ievērot uzmanību un piesardzību it visās vietās un darbos. Situācijas mēdz būt neskaidras un maldinošas – atturēties risināt samilzušas problēmas, ātri vien izraisās konflikti. Aktivizējas cilvēki, kuri labprāt iesaistās afērās vai organizē tās. Īstais laiks, lai atbrīvotos no uzkrātajām negācijām, visa, kas traucē, tostarp – nelāgiem ieradumiem. Otrdiena labvēlīga mācībām, sportiskām aktivitātēm, pēc iespējas ilgstošāk vēlams atrasties svaigā gaisā. Pozitīvi ietekmē uguns stihija, nepieciešams pabūt tās tuvumā, aizdegt sveces oranžā, saulainā krāsā.

27.janvāris labvēlīgs iesākto lietu turpinājumam vai noslēgumam, dažādiem mājas darbiem, it visam, kas prasa spēku, uzmanību, pacietību. Likt lietā uzkrātās zināšanas un praktiskās iemaņas, kārtot finanšu jautājumus. Var noslēgt saistības, domāt par ieguldījumiem, plānot tos, izskatīt un izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Sākt visa veida celtniecības, remontdarbus. Pārskatīt ziemas krājumus, skābēt, marinēt produktus, izmantot tos. Šūt, adīt, darināt rotas un dažādus amatniecības izstrādājumus. Iegādāties virsdrēbes, svētku tērpus, mākslas darbus, antikvārus priekšmetus.

28.janvārī veiksmīgi ieviest kārtību mājoklī, darba vietā, pievērst uzmanību jautājumiem, kas atlikti, prasa pastiprinātu piepūli un uzmanību, koncentrēšanās spējas. Vērsties ar lūgumiem, iesniegumiem dažādās instancēs – sarunas būs daudzsološas, rasti piemērotākie risinājumi. Nevar riskēt, mainīt lēmumus, pakļauties pēkšņiem impulsiem. Dārzā nogriezt augļkoku potzarus, siltumnīcā sēt vasaras puķes ar garu veģetācijas periodu – lefkojas, lizantes u.d.c. Noskaņojuma uzlabošanai un telpu attīrīšanai lietot skujkoku (kadiķa, priedes, egles) ēteriskās eļļas, ārstnieciskiem nolūkiem ievākt egļu pumpurus.

29.janvārī valda labs, optimistisks noskaņojums. Izdodas darbi, kas neprasa pārlieku lielu piepūli, vēlams neatkāpties no ierastā dienas režīma. Parūpēties par skaistumu tuvākajā apkārtnē, iegādāties vajadzīgas un noderīgas lietas sadzīvē, apģērbu, aksesuārus, kosmētiku. Var nodibināt jaunus kontaktus, atcerēties ilgāku laiku neredzētus paziņas, draugus. Vairāk uzmanības pievērst bērniem, produktīva diena pedagogiem. Paveras labas sadarbības iespējas, nevar atstāt bez uzmanības saņemtos priekšlikumus, piedāvājumus. Pastiprināta interese pret pretējo dzimumu, piektdiena piemērota dažādu pasākumu apmeklējumam.

30.janvāri vēlams pavadīt mierīgi, nesteidzīgi – atpūšoties vai nodarbojoties ar plānotām un vispārzināmām lietām. Nepieņemt par patiesību visu dzirdēto, pārbaudīt faktus, jo, iespējams, viens otrs vēlēsies uzspiest savu viedokli, kādu nevajadzīgu piedāvājumu savtīgos nolūkos. Pastiprināta intuīcija, nepieciešams ieklausīties tajā, kā arī atturēties no strīdiem, asas vārdu pārmaiņas – konflikti grūti atrisināmi. Sestdiena nav piemērota jauna darba meklējumiem. Pozitīvi ietekmēs mūzika, viss skaistais. Atbilstošs laikposms labdarībai, atsaucībai, izpalīdzībai. Vairāk laika pavadīt ģimenē, atbalstīt tuvāko vēlmes un vajadzības. Jauki izdosies saviesīgi pasākumi, laiks, kas atvēlēts kādam vaļaspriekam.

31.janvāris piemērots atpūtai, kā arī jaunu zināšanu iegūšanai un nodošanai tālāk, informācijas meklēšanai un apkopošanai, garīgam darbam. Var ievietot reklāmas, sludinājumus, atsaukties dažādām kampaņām, akcijām. Nodarboties ar lielu, nozīmīgu lietu iegādi vai tirdzniecību, piemēram, automobiļa iegādi. Svētīgs laiks, kas tiks pavadīts kopā ar bērniem vai līdzīgi domājošiem. Savukārt negodprātīgi nolūki un plāni savā veidā atspēlēsies. Piemērota diena, lai dotos ceļojumā vai izvēlētos kādu atpūtas braucienu tuvākajā nākotnē.

1.februāris var izvērsties saspringts, ko ietekmē Merkura un Urāna savstarpējā mijiedarbība. Jūtama nervozitāte, nepacietība, steiga. Piesardzīgi uz ielas, ceļiem, kā arī savstarpējā saskarsmē! Galveno uzmanību pievērst ikdienas pienākumiem, nezaudējot pacietību. Nav īstais laiks uzsākt jaunus projektus. Var parakstīt visa veida dokumentus, noslēgt iesāktos procesus. Saasinās kaulu, locītavu kaites, ieteicami profilaktiski pasākumi, kā arī vairāk atpūtas, samazinot fizisko slodzi. Mājas apstākļos veikt mazgāšanas darbus, nodot apģērbu ķīmiskajā tīrīšanā. Pirmdiena piemērota arī santehnikas labošanai, sakārtošanai.

Raita Zemberga, astroloģe