Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai.

15.martā nereti apgrūtināti kontakti, savstarpējā sadarbība, tāpēc svarīgu jautājumu un lietu kārtošanai nav īsti piemērota diena. Nav arī atbilstošs laika sprīdis, lai risinātu juridiska rakstura jautājumus, vērstos pie darba devēja ar prasībām, pieņemtu svarīgus lēmumus. Atturēties aizdot vai aizņemties naudu. Saņemto informāciju nepieciešams rūpīgi un uzmanīgi pārbaudīt. Savukārt personiskus jautājumus risināt ļoti veiksmīgi – šī diena piemērota sirsnīgām sarunām, tikšanās reizēm, rūpēm par tuviniekiem, mājām un mājdzīvniekiem. Ierastos ikdienas pienākumus izdodas paveikt ātri un bez aizķeršanās. Šajā dienā arī mēdz atklāties noslēpumi, noklusētas lietas.

16.marts nes sev līdzi daudz pozitīva – optimismu, spēju ietekmēt citus, augstas darbaspējas un labus rezultātus, ieceru īstenošanos. Tāpēc svarīgi pārdomāt līdz šim nepaveiktos darbus, kā arī jaunus plānus, lai uzsāktu tos ieviest dzīvē. Efektīvas visas ārstniecības metodes, trešdiena ļoti labvēlīga diagnostikai, mediķu apmeklējumam, kā arī tautas dziedniecības līdzekļu izvēlei un izmantojumam. Veiksmīgi uzsāk kādu atveseļošanās ciklu, sulu kūres, ka arī atbrīvoties no nelāgiem ieradumiem, kas traucē. Labi izdodas darbs komandā, uzlabojumi jebkurā darbošanās jomā. Mājas apstākļos – pārveidojumi, kas atvieglo darbu, sadzīves tehnikas iegāde.

17.marta pirmajā pusē – līdz plkst.12.04 – vēlams nodarboties ar visu zināmo un ikdienā ierasto. Pastiprināts jūtīgums, emocijas, tāpēc svarīgi saglabāt paškontroli un atturēties risināt problemātiskus jautājumus, kuros nav vienprātības. Savukārt pēc minētā laika saspringums zūd, iespējams atturīgāk paraudzīties uz visu apkārt notiekošo. Laba diena mājas un ģimenes lietām, tradīciju iedibināšanai, izkopšanai. Var iegādāties ko nozīmīgu un vajadzīgu mājoklim – mēbeles, segas, traukus u.c. lietas. Pastiprināta intuīcija, svarīgi ieklausīties tajā, īpaši – pieņemot kādu lēmumu. Pozitīvi ietekmē ūdens procedūras. Laistīt, apkopt telpaugus, iegādāties un dāvināt tos.

18.marts labvēlīgs savstarpējiem kontaktiem, īpaši, ja nepieciešams panākt kādu vienošanos, izlīdzināt strīdus situācijas, rast savstarpēju sapratni. Apmeklēt instances, sakārtot formalitātes, izšķirties par nodarbošanās maiņu vai uzsākt ko jaunu. Izdodas nostiprināt autoritāti. Piemērota diena organizatoriska rakstura pasākumiem, kolektīvam darbam, prezentācijām, reklāmas kampaņām, kā arī dažādu akciju un piedāvājumu izmantošanai. Veikt izdevīgus pirkumus, iegādājoties apģērbu, apavus, aksesuārus, rotas, kosmētiku. Iepazīties, nostiprināt draudzības saites, apmeklēt, rīkot saviesīgus pasākumus. Baudīt kultūru, mākslu. Pozitīvi ietekmē uguns stihija, pabūt tās tuvumā, aizdegt sveces oranžā, dzeltenā krāsā. Nodarboties ar sportu, uzsākt kādu fizisku vingrinājumu ciklu, īpaši efektīvi – muskuļu stiepšanas, mugurkaulu nostiprinoši vingrojumi.

19.martā līdz pusdienlaikam – plkst.14.15 – pievērst uzmanību ieplānotiem darbiem, kas prasa vairāk spēka, pūļu, enerģijas. Iekārtot, sakārtot mājokli, vēdināt telpas. Dārzā vai pagalmā – veidot dekoratīvos krūmus, apgriezt dzīvžogu, izgriezt vai nozāģēt zarus augļkokiem, var sēt kāpostus, tomātus, papriku. Piemērota diena tuvāka vai tālāka ceļojuma uzsākšanai, kā arī doties ciemos. Nevar atstāt novārtā iesāktos darbus, uzdevumus – citādi tie jūtami ievilksies garumā. Dienas otrā puses saistās ar mīlestību, atsaucību, redzīgumu citu cilvēku grūtībām, problēmām. Nepieciešams paust iejūtību, izpalīdzību. Šajā laikā lūgšanas un vārdi iegūst pastiprinātu spēku un nozīmi. Būtiski nepieļaut konfliktsituācijas un arī atrast laiku, lai pabūtu vienatnē.

20.marts piemērots atpūtai, nodarbēm ar lietām, kuras saista, interesē. Svarīgi nodrošināt mieru un saskaņu, labu atmosfēru ap sevi, kas palīdzēs atgūt spēkus un iedvesmos nākamās nedēļas gaitām un savstarpējām attiecībām. Svētdiena nav īsti piemērota praktisku lietu kārtošanai, grūtam, fiziskam darbam, atturēties no pārlieku lielas noslodzes. Izdodas visas ieceres, kas vērstas uz tuvākās apkārtnes izdaiļošanu. Laba diena, lai nodarbotos ar mūziku, zīmētu, gleznotu u.tml. Attīstīt savas spējas un talantus, papildināt zināšanas. Nevar sasteigt notikumus, ja arī šķiet, ka tam pienācis īstais brīdis. Mēdz būt situācijas, kas liek būt pacietīgiem un nogaidīt. Nav vēlams lietot alkoholiskos dzērienus.

21.marts veiksmīgs jebkurām sākotnēm, var īstenot pārmaiņas gan profesionālās darbības jomā, gan sadzīvē. Piemērota diena darījumiem ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietas maiņai, remontdarbu uzsākšanai vai būvmateriālu pasūtīšanai, iegādei. Mācīties, veikt aprēķinus, domāt par naudas līdzekļu ieguldījumu vai to ekonomiju. Pārskatīt un izvēlēties dažādus piedāvājumus, apkopot informāciju, lai pieņemtu galīgo lēmumu. Labs laiks dārza darbiem, telpaugu pārstādīšanai, aprūpei. Apsakņot uzglabātos vīnogulāju spraudeņus, lai audzētu stādiem, sagatavot diedzēties vēlos kartupeļus. Doties pie friziera, veikt manikīru, pedikīru, skaistumkopšanas procedūras.

Raita Zemberga, astroloģe