Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No trešdienas līdz pirmdienai.

23.martā Latvijā nav redzams, bet citur pasaulē vērojams pusēnas Mēness aptumsums, kas nav viegls faktors it visur, vairāk skar sievietes. Īpašu uzmanību un piesardzību vēlams ievērot savstarpējos kontaktos, iespējamas domstarpības ar ietekmīgiem cilvēkiem vai arī partneriem. Nekādā ziņā šajā laikā nevajadzētu kārtot finanšu jautājumus, uzņemties saistības, aizsākt īstenot jaunus plānus. Sekmīgi būs visi darbi, kas vērsti uz sakārtošanu, īpaši, ja saistīti ar ekonomiju vai zaudējumu novēršanu. Tāpat arī derīgi ieklausīties pieredzes bagātu cilvēku padomā.

24.martā zvaigžņu stāvoklis nodrošina panākumus lietās, kas pārdomātas, izplānotas, konkrētas, kā arī pozitīvs situāciju risinājumam, kuras prasa ātru reakciju, nevilcināšanos. Diena labvēlīga dažādos palīdzības sniegšanas dienestos strādājošiem. Tāpat arī veiksmīga praktisku lietu kārtošanai. Var veikt remontu – labi izdosies visi krāsošanas darbi – krāsa klāsies vienmērīgi, ātri žūs un turēsies ilgi. Piemērots laika periods skaistumkopšanas procedūru veikšanai, tērpu, rotu, kosmētikas iegādei.

25.martā daudz emociju savstarpējās attiecībās, būtiski nezaudēt paškontroli un atturēties no pārspīlējumiem. Tas skar arī lietišķas attiecības, ja piektdien nepieciešams sazināties ar kolēģiem vai sadarbības partneriem. Venēras saspringto aspektu ietekmē vērojama tendence uz nevajadzīgiem tēriņiem, izšķērdību. Šo dienu vēlams pavadīt mierīgi, nesteidzīgi, kārtojot vien ikdienas lietas un atpūšoties tuvinieku, radu, draugu lokā vai arī veltot pietiekami daudz laika vienīgi sev, paklausoties labu mūziku, noskatoties kinofilmu utt.

26.marts – produktīva, labu pārmaiņu ieviešanai dzīvē pateicīga diena. Paaugstināta interese gan par darbiem, gan izklaidi, tāpēc vēlams nodarboties ar visu, kas šobrīd aktuāli. Dzīvīgums, enerģija, noguruma zudums, flirts – tas viss sestdienai raksturīgi. Var veikt grūtu darbu, kurš prasa pastiprinātu fizisku noslodzi, piemēram, automobiļa apkope, remonts, mājokļa pārkārtošana. Veiksmīga arī jaunu un noderīgu lietu iegāde sadzīvei, kam paredzēts ilgstošs ekspluatācijas termiņš. Piemērots laiks visa veida mazgāšanas darbiem, skapja satura pārskatīšanai, apģērba nodošanai ķīmiskajā tīrīšanā.

27.martā dienas enerģētika smagnēja, bet nav šķērslis, lai sarīkotu patīkamus svētkus. Iedzīvināt tradīcijas tuvinieku, radu, draugu lokā. Ēdienkartē ieturēt mērenību, gaļas izstrādājumu vietā priekšroku dodot zivīm, jūras produktiem, pēc iespējas vairāk iekļaujot tajā zaļo lapu dārzeņus. Lietot dzērveņu vai citu ogu, dārzeņu, augļu sulas. Dalīties informācijā, pieredzē, apkopot, pārrunāt neizprotamo, iespējams rast risinājumu. Smelties iedvesmu un prieku, nodarbojoties ar lietām, kas patīk, dodoties pastaigās, atrasties dabā.

28.marts labvēlīgs dažādām aktivitātēm, dienas enerģētika saistīta ar garīgām atklāsmēm, vēlmi pēc pārmaiņām, uzlabojumiem. Derīgi pārdomāt tuvākos plānus, veikt kopsavilkumu par padarīto. Arī šajā dienā – atcerēties tradīcijas, doties ciemos, uzņemt viesus, ieklausīties ērģeļu skaņās, rast mieru dvēselei, garam. Radošs pacēlums, veiksmīgi likt lietā savu fantāziju, talantus – dažādos izstrādājumos, rokdarbos u.c. izpausmēs. Var doties tuvākā vai tālākā ceļā, nodarboties ar sportu, uzsākt kādu jaunu ciklu, kas vērsts uz attīrīšanos, piemēram, sulu kūri vai fiziskus vingrinājumus.

29.marts veiksmīgs dažādu ieceru īstenošanai, pārmaiņām. Var uzsākt jaunas darbavietas meklējumus, mainīt nodarbošanos, dzīvesvietu. Iegādāties biļetes ceļojumam vai doties uz ilgāku laiku ārpus ierastās vides, kontaktēties ar tālumā dzīvojošiem. Nodarboties ar lietām, kas veicina izaugsmi, apmeklēt dažādus apmācību kursus, seminārus, lasīt. Kārtot juridiskus jautājumus, apmeklēt oficiālas instances vai rakstiski vērsties tajās. Laba diena celtniecības darbiem, būvmateriālu iegādei, ka arī telpu un apkārtnes sakopšanai.

30.martā pievērst uzmanību saņemtajiem solījumiem, uzņemties saistības – viss minētais norisināsies bez aizķeršanās, saredzamas jaunas iespējas. Risināt praktiskus jautājumus – veikt remontdarbus, īpaši – iestiklot logus, līmēt tapetes. Tāpat arī iegādāties visu nepieciešamo dārza un mājas darbiem. Svarīgi taupīt spēkus, jo šajā dienā raksturīgi tos neaprēķināt, strādāt līdz enerģijas izsīkumam. Nevar pieņemt vienpersoniskus lēmumus, lai nekļūdītos, nepieciešams uzklausīt arī citu paustos viedokļus. Kritisks periods jautājumiem, kas skar tiesības, ja iespējams, vēlams tos risināt nedaudz vēlāk.

31.marts labvēlīgs lietišķiem un personiskiem kontaktiem, iespējams nostiprināt savu autoritāti. Nodarboties ar organizatoriskiem jautājumiem, īstenot pārmaiņas gan mājās, sadzīvē, gan arī darba vietā. Ļoti spēcīga intuīcija, svarīgi ieklausīties tajā. Šauboties par turpmāko rīcību vai izvēli, būtiski pievērst uzmanību netveramajam, sajūtām. Savest kārtībā finanšu lietas, atrast piemērotāko veidu līdzekļu vai materiālu ekonomijai. Laba diena aprēķinu, kopsavilkumu veikšanai, atskaitēm. Uzmanīgi uz ielas, ceļiem! Norises dabā atsaucas uz locītavu kaitēm, radikulītu.

1.aprīlī var ķerties klāt darbiem, kas prasa daudz pūļu, spēka un pacietības. Piektdien produktīvāk strādāt vienatnē, ne komandā. Atbilstošs laiks visa veida kontroles pasākumiem. Piemērota diena friziera apmeklējumam, manikīra, pedikīra veikšanai, skaistumkopšanas procedūrām. Vakarpusē jūtama Venēras ietekme, kas pastiprina vēlmi baudīt skaisto, izklaidēties. Apmeklēt kultūras, atpūtas pasākumus, tikties ar draugiem, domubiedriem, īpaši – sievietēm. Parūpēties par patīkamu atmosfēru mājas apstākļos, vairāk uzmanības pievērst ģimenes locekļiem, veltīt laiku kādam vaļaspriekam – rokdarbiem u.tml.

2.aprīlī būtiski koncentrēties uz pašu galveno, svarīgāko no darbiem, citādi iespējams nevajadzīgs spēku patēriņš un enerģijas zudums. Sestdiena labvēlīga lietu nobeigumam, atturēties uzsākt ko jaunu. Piemērots laiks vienīgi dažādu radošu programmu izstrādei. Savukārt sestdien iespējamās iepazīšanās var būt nozīmīgas un interesantas, turpinoties draudzīgās attiecībās. Vēlams sakārtot mājokli, vēdināt telpas, novietot glabāšanai ziemas drēbes. Tāpat arī mazgāt, nodot tīrīšanā apģērbu. Nav piemērota diena naudas lietu kārtošanai.

3.aprīlis labvēlīgs mājas, ģimenes lietām un mierīgai atpūtai, rūpēm par īpašumu un apkārtējo vidi. Atbrīvoties no nevajadzīgām un savu laiku nokalpojušām lietām. Laistīt, apkopt telpaugus. Dārzā – noņemt segmateriālu vīnogulājiem, augļkokiem, rozēm. Doties pastaigās pa mežu vai citur dabā. Ievākt priežu, bērzu, papeļu pumpurus, kuru novārījumus izmantot saslimšanu ārstēšanai un profilaksei. Veselības nostiprināšanai dzert pēc iespējas vairāk bērzu, kļavu sulas. Kā ārstniecības līdzeklis mazās devās šajā laikā ievācama un izmantojama arī apses sula.

4.aprīlī nepieciešams nodarboties ar ikdienas pienākumiem, dažādu procesu nobeigumu. Pirmdiena veiksmīga jurisprudencei, saistību noslēgšanai, oficiālu dokumentu parakstīšanai. Sakārtot naudas lietas, veikt maksājumus. Pozitīvi ietekmē zila un violeta krāsa, vēlams kādu no tām izvēlēties apģērbā vai aizdegt sveces šajos toņos. Produktīva diena sociālajā jomā strādājošajiem, mediķiem. Sniegt un saņemt konsultācijas. Efektīva fitoterapija. Laistīt, pārstādīt telpaugus. Apmeklēt kosmētiķi vai pielietot maskas, veikt attīrošas procedūras mājas apstākļos, izmantojot dabiskus produktus.

Raita Zemberga, astroloģe