Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai.

16.augustā nešauboties var sākt grūti, sarežģīti paveicamu uzdevumu īstenošanu, jo apstākļi tam labvēlīgi. Saules un Urāna pozitīvā ietekme sekmē radošumu, tajā pat laikā – vēlēšanos saprast lietu dziļāko būtību, cēloņsakarības. Piemērots laiks pētījumiem, rezultātu apkopošanai, statistikai, kā arī mācībām, redzesloka paplašināšanai. Noderīga pieredzes apmaiņa. Konsultēties ar dažādu nozaru speciālistiem, veiksmīgi uzsākt kādu terapiju. Strādāt dārzā, galveno uzmanību pievēršot sakņaugiem – to apkopšanai, novākšanai. Rakt agros kartupeļus. Var iesēt dilles vai citus zaļumus. Atturēties no riska un nozīmīgām pārmaiņām. Īpaši ieteicams atpūsties pie ūdens vai kalnos. Nav vēlams aizdot vai aizņemties naudu.

17.augusts piesātināts notikumiem – saistās ar cīņassparu, negaidītām situācijām, nereti arī – attiecību peripetijām, ko īpaši izjutīs divās zodiaka zīmēs – Jaunavā un Zivīs – dzimušie. Galvenais nosacījums – rūpīgi pārdomāt saņemto informāciju, piedāvājumus un citus plānus, jo itin viegli iespējams kļūdīties. Dienas enerģētika nav viegla, atturēties pieņemt izšķirošus un nozīmīgus lēmumus. Darboties labi pārzināmās jomās un labāk vienpersoniski – kolektīvā šobrīd mēdz būt nesaskaņas, viedokļi dalās. Nav piemērots laiks apmeklēt oficiālas instances, vērsties pie vadības. Dārzā – aprūpēt ziedošos augus, pārstādīt puķes, izrakt stādus, lai uzdāvātu tos, lasīt ogas, nogatavojušos augļus. Trešdien nepieciešams doties dārzā ar domu gūt prieku. Fiziska pārslodze nevēlama – atsaucas uz nervu sistēmu un locītavām, apakšstilbiem.

18.augustā plkst.12.26 iestājas pilnmēness, dienas enerģētika divējāda. No vienas puses – milzu enerģiju sniedz mīlestība, draudzības jūtas, kas veicina pozitīvu saskarsmi, ļauj paveikt labus darbus saistībā ar tuviem cilvēkiem vai vienkārši rast prieku kontraktos. No otras puses – iespējamas arī spēcīgas kaislības un savstarpēji pārmetumi, ja iepriekš jau radušās domstarpības. Tāpēc svarīgi saglabāt pašsavaldību Ceturtdiena labvēlīga praktiskiem darbiem, zvejniecībai, dažādu sadzīves jautājumu kārtošanai, īpaši, ja tie attiecas uz tehniku, elektroniku, tās iegādi, labošanu. Piemērots laiks tirdzniecībai un dažādu kultūras atpūtas pasākumu organizēšanai, apmeklējumam, īpaši, ja tie ir muzikāli. Pusdienlaikā, kad mainās Mēness fāzes, vēlams aizdegt kādu sveci baltā vai dzeltenā krāsā.

19.augustā dominē miers un līdzsvars, labvēlīgs laikposms partnerattiecībām – piektdien iedibinātās pazīšanās mēdz būt tālejošas. Var vērsties oficiālās instancēs, lai ātri vien un bez aizķeršanās nokārtotu formalitātes. Parakstīt līgumus, vienošanās, sakārtot dokumentāciju, tikties ar darījumu partneriem, sniegt, saņemt juridiskas konsultācijas. Izdosies visi darbi, kas vērsti uz aprūpi, palīdzību, apgādību. Pastiprināta intuīcija, svarīgi ieklausīties tajā. Brīvajā laikā pabūt dabā, īpaši labi – ūdens tuvumā, apmeklēt pirti, efektīvas masāžas, skaistumkopšanas procedūras. Alkoholisko dzērienu lietošanu ierobežot, no tiem var izvēlēties vienīgi sarkanvīnu, kas šajā dienā palīdz atbrīvot organismu no radioaktīvajiem metāliem.

20.augustā veiksme uzsmaidīs, balstoties uz pārbaudītām vērtībām, uzticamiem cilvēkiem un izkoptām prasmēm, iemaņām. Tādējādi var īstenot šīs dienas ieceres. Sestdiena nav piemērota, lai mestos nezināmajā un eksperimentētu. Tāpat arī – uzmanīgi vārdos! Iespējamas intrigas, bet lieka pļāpāšana var vērsties pret pašu vai arī cilvēku, par ko ir saruna. Pastiprinātu piesardzību nepieciešams ievērot arī, atrodoties uz ūdens. Pļaut zālāju, apkopt, laistīt dārzu, novākt ābolus, bumbierus, plūmes, sagatavot tos ziemai. Sālīt sēnes, ieskābēt gurķus. Ievākt ārstniecības augus, no kuriem – smilšērkšķi, virši, vēl arvien – pelašķi, kliņģerītes u.c. Gatavot drogas, ārstnieciskus uzlējumus.

21.augustā būtiski saglabāt mieru un līdzsvaru, dienas enerģētika nav viegla. Vislabāk atpūsties sev tīkamā veidā, svētīgas visas sportiskās aktivitātes. Neuzsākt neko jaunu, pievērst uzmanību nepaveiktajam. Sakārtot, iztīrīt mājokli, vēdināt telpas, atbrīvoties no visa nevajadzīgā, liekā. Pārskatīt skapju saturu, iespējams, nepieciešams padalīties ar kādu, kam lietas, kurām vairs nav pielietojuma, varētu būt noderīgas. Pārskatīt apģērbu, mazgāt to, nodot ķīmiskajā tīrīšanā. Svētdiena nav labvēlīga naudas jautājumu kārtošanai, izvairīties arī no lielas iepirkšanās, iespējami lieki tēriņi, daudz vilinājumu. Piesardzību ievērot arī kontaktos ar mazpazīstamiem vai svešiem ļaudīm, īpaši, ja izteikts kāds piedāvājums.

22.augusts – spraiga un dinamiska diena. Augstas darbaspējas, koncentrēties uz šābrīža pienākumiem, īpaši labi, ja tie īstenojami nekavējoties un neprasa ilgu laiku. Pirmdien labvēlīga Merkura un Jupitera savstarpējā mijiedarbība – veicina daiļrunību, spēju rast kopīgu valodu, kontaktēties. Labi lektoriem, prezentāciju vadīšanai, reklāmas pasākumu organizēšanai. Veicina sapratni starp vecākiem un bērniem, atrast vairāk laika kopā būšanai. Piemērota diena pārmaiņām, kas saistās ar dzīvesvietu, mājokli. Var uzsākt remonta, celtniecības darbus, vienoties par tiem ar attiecīgajiem speciālistiem. Labs laiks logu iestiklošanai, krāsošanas darbiem. Dārzā – novākt ienākušos virszemes dārzeņus, augļus, sagatavot tos gan lietošanai tagad, gan arī uzglabāšanai.

Raita Zemberga, astroloģe