Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No piektdienas līdz piektdienai

Šodien, rīt un parīt – intuitīvu atklāsmju laiks. Vēlams ieklausīties sevī, uzmanīgi vērot apkārt notiekošo, iedziļināties citu sacītajā, uzklausīt. Nereti rodas viela pārdomām. Augstas darbaspējas, tāpēc produktīva darbadiena, labs periods mācībām, zinātniskajam darbam, pētniecībai, aptaujām, dažādu procesu analīzei. Lielisks laiks redzesloka paplašināšanai, meditācijām. Ģenerēt idejas, papildināt profesionālās zināšanas, apmeklējot kādu semināru vai lasot profesionālo literatūru. Efektīvas procedūras organisma attīrīšanai no sārņiem, tievēšanas kursa aizsākums. Var eksperimentēt, kārtojot praktiskus jautājumus, pielietot kādas netradicionālākas metodes. Mainīt darbu vai dzīvesvietu, bet tad, ja tas ieplānots jau agrāk un lēmums nobriedis. Piemērotas dienas darījumiem ar nekustamo īpašumu, pirmām kārtām ar zemi, ēkas, būves pamatu ielikšanai. Ārstēt elpošanas ceļu kaites, sirds – asinsrites slimības. Izmantot fitoterapiju, gatavot drogas. Publiskās vietās – saudzēt savas mantas!

Uzturā lietot žāvējumus, sālītus produktus, zivis, dažādas zupas, svaigu dārzeņu salātus, vēlams ar augu eļļu, medu, riekstus, dzert daudz šķidruma.

Nepakļauties ārējām ietekmēm, tādējādi var gadīties spert kādu kļūmīgu soli, nonākt zināma veida atkarībā. Uzmanīgi ar medikamentiem un alkoholiskajiem dzērieniem! Tāpat nevar saīsināt laiku, kas paredzēts miegam, atpūtas stundām, fiziski pārslogot sevi, uzņemties grūtības, ja vien ir izvēles iespējas.

30. un 31.decembris – piemērotas dienas, lai nodotos pirmssvētku rosībai un arī pārdomātu, izvērtētu aizvadītajā gadā notikušo un padarīto. Ja šīs dienas vai kāda no tām jāpavada darba vietā, veiksmīgi strādāt grupā, komandā. Produktīvas diskusijas, izdosies nonākt pie kopsaucēja. Sakārtot dokumentus, finanšu lietas, atrisināt aktuālos jautājumus, neatliekot tos nu jau uz nākamo gadu. Veiksmīgi kontakti ar augstākstāvošām personām, var saņemt nozīmīgu atbalstu, sapratni. Īstais brīdis juridisku jautājumu kārtošanai, konsultāciju sniegšanai un saņemšanai.

Sakārtot darba vidi un mājokli, ieviest pārmaiņas, iegādāties ko jaunu no telpu dizaina elementiem. Atbrīvoties no savu laiku nokalpojušām lietām. Enerģiju pastiprina uguns stihija, tādēļ nepieciešams pabūt tās tuvumā, aizdegt sveces. Izmēģināt arī kādu jaunu, neierastu atpūtas veidu, bet gadumiju vēlams sagaidīt un pavadīt rūpīgi izplānotā un zināmā kārtībā. Parūpēties par komfortu, atcerēties paradumus, tradīcijas. Svētīgi būs visi labie darbi.

Ņemot vērā svētku dienas, maltītē šobrīd daudz dažādības, bet organismam nepieciešami ogļhidrāti. Tātad ēdienkartē vajadzētu ietvert pilngraudu izstrādājumus (maizi), dārzeņus, īpaši – kartupeļus, daudz augļu.

Nevajag pieņemt pēkšņus, radikālus lēmumus, zaudēt uzmanību, piesardzību saskarē ar tehniku. Darba vietā – neatkāpties no noteikumiem, instrukcijām. Sadzīvē – nepievērst uzmanību sīkām domstarpībām!

1. un 2.janvāri ieteicams pavadīt mierīgi un nosvērti – atpūšoties, bet darba vietā, vien veicot ikdienā ierastos pienākumus. Līdz ar jauna gada iestāšanos – 1.janvārī plkst.13.14 – uzaust arī jauns Mēness, tāpēc šī diena divkārt iezīmē cikla aizsākumu – gan kalendārā gada, gan arī debess spīdekļa ciklu, kas turpināsies līdz 30.janvāra plkst.23.39. Trešdienas rīta cēliens ir īstais laiks, lai uzrakstītu gan vēlmes, gan arī plānus visam gadam un tuvākajām četrām nedēļām. Mainoties Mēness fāzēm, vēlams aizdegt savas mīļākās krāsas sveci, uzrakstīto sev izlasīt, koncentrējoties, noskaņojoties pozitīvam rezultātam. Šajā laikā arī raksturīgas augstas koncentrēšanās spējas, tā ka psihiskā enerģija ir ietekmīga, domai liels spēks. Ceturtdien var pievērsties sarežģītiem uzdevumiem, darbiem, kas prasa uzmanību, piepūli. Strādāt ar informāciju, veikt aprēķinus, plānot. Kārtot praktiskus jautājumus, darījumus ar nekustamo īpašumu. Apmeklēt radiniekus, īpaši – vecāko paaudzi. Nolīdzināt negludumus, ja tādi iezagušies savstarpējās attiecībās.

Pārtikā ieteicams lietot jēra, putnu gaļu, zivis, no piena produktiem – sieru. Savukārt no saldēdieniem piemēroti būs dažādi krēmi, augļu deserts ar putukrējumu.

Nav vēlams atrasties trokšņainā sabiedrībā, lielā pūlī, burzmā. Tāpat izvairīties no pārspīlējumiem, piemēram, sev ko noliedzot vai otrādi – atļaujot pārmērības. Taču neļauties melanholijai, norobežojoties no visa apkārt notiekošā. Atturēties aizdot vai aizņemties naudu.

Raita Zemberga, astroloģe