Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No trešdienas līdz otrdienai

16. un 17.aprīlī būtiski turpināt iesāktos darbus, neatkāpties no ierastā ritma un saglabāt mieru, savaldību. Nodoties mācībām, jaunas informācijas apguvei, dažādu jautājumu padziļinātai izpētei, īpaši, ja radušās šaubas par turpmāko rīcību. Ļoti svarīgi ieklausīties intuīcijā, kam šajā laikā pastiprināta nozīme. Uzmanīgi izskatīt un izvērtēt saņemtos priekšlikumus un piedāvājumus, viens otrs varētu tikt izteikts, savtīgu nolūku vadīts. Rūpīgi pārdomāt rīcības plānus, darboties lietišķi un metodiski. Labas dienas ne tikai intelektuālam, bet arī fiziskam darbam, īpaši, ja tas saistīts ar tehniku. Var veikt lielus pirkumus, tostarp auto, rezerves daļu u.tml. Izdosies visa veida reklāmas kampaņas, ar to saistītie pasākumi, prezentācijas. Īstais brīdis publiskot piedāvājumus pirkt un pārdot gribētājiem.

Organismam pastiprināti vajadzīgi ogļhidrāti, ko satur pilngraudu izstrādājumi – auzu pārslas, makaroni, rīsi, augļi, kartupeļi un citi dārzeņi, arī maize.

Neļauties dažādām provokācijām, ar ko šajās dienās var nākties saskarties. Grūti rast kompromisu, tāpēc jautājumu risinājumu, kuros nav iespējama vienprātība, labāk atlikt uz nākamajām dienām. Nav piemērots laiks vērsties dažādās instancēs, izšķirties par nozīmīgām pārmaiņām.

18. un 19.aprīli vēlams pavadīt nesteidzīgi – atpūšoties un darot vien pašu nepieciešamāko un neatliekamo. Izbrīvēt laiku sev, tuvākajiem, paplašināt garīgo apvārsni, nodarboties ar lietām, kas saista, interesē. Tikties ar draugiem, domubiedriem, doties ceļojumā vai vienkārši pastaigā, pēc iespējas vairāk uzturoties svaigā gaisā. Ja plānot, tad tikai pasākumus, kas attiecas uz izklaidi, atpūtu, braucieniem, iegādāties ceļazīmes.

Saasinās alerģiskas reakcijas, tāpēc pastiprinātu uzmanību pievērst veselīgam uzturam, bet, ja nākas apstrādāt kādu brūci, darīt to nekavējoties un nepieļaujot paviršību. Efektīva augšējo elpošanas ceļu ārstniecība. Ļoti labvēlīga ietekme elpošanas vingrinājumiem, meditācijām u.c. garīgajām praksēm.

Ēdienam jābūt sabalansētam, vēlams izmantot vairāk piena produktu.

Nav ieteicams noslogot sevi fiziski, uzņemoties jaunus pienākumus vai veicot vērienīgus darbus, kas prasa daudz spēka un piepūles. Nezaudēt uzmanību, atrodoties ļaužu pārpilnās vietās, kā arī uz ielām, ceļiem. Uzmanīgi, lietojot medikamentus – tiem pastiprināta iedarbība!

20. un 21.aprīlī izdosies viss, kas saistīts ar māju, ģimenes lietām, sadzīvi. Iedzīvināt rituālus, Lieldienu tradīcijas, pabūt kopā ar tuvajiem, labiem draugiem, domubiedriem. Nodarboties vien ar ikdienā nepieciešamo, tostarp lietām, kas prasa rūpīgumu, pacietību, precizitāti, jo šajā laikā izturības gana. Attīrīt telpas, aizdedzot sveces zaļā, dzeltenā vai baltā krāsā – uguns stihija palīdz saglabāt mieru, sniedz pozitīvu enerģiju. Labas dienas, lai paveiktu ko paliekošu sev, savā dzīves telpā. Radošumu veiksmīgi realizēt, gan eksperimentējot virtuvē, gan arī liekot lietā zināšanas un prasmes citās nodarbēs. Apmeklēt kultūras pasākumus.

Organisms pastiprināti uzņem minerālsāļus, mikroelementus, tāpēc nepieciešams lietot krāsainus augļus, ogas, dārzeņus, pākšaugus. Pārtikā iekļaut produktus, kas veicina asins attīrīšanos, satur C vitamīnus, pasargā no kaitīgu toksīnu ietekmes, t.i., burkānus, bietes, dzērvenes, irbenāju, granātābolus.

Atturēties pieņemt nozīmīgus lēmumus, kas saistīti ar dzīvesvietas, nodarbošanās maiņu, veikt lielus tirdznieciskus darījumus, riskēt. Neļauties pesimismam un noslēgtībai!

Raita Zemberga, astroloģe