Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai

22. un 23.aprīlis labvēlīgs darbam komandā, dažādām sabiedriskām aktivitātēm, publiskiem pasākumiem. Pievērst uzmanību saņemtajai informācijai, tā būs noderīga attiecīgajās jomās. Nodibināt gan draudzīgus, gan lietišķus kontaktus – planētu stāvoklis šobrīd sekmē to veiksmīgu attīstību. Jūtama iedvesma, enerģijas pieplūdums, izdosies viss, kas veikts ar labu gribu un entuziasmu. Tajā pat laikā pievērst uzmanību pašsajūtai. Diskomforts vai nogurums signalizē par fizisku jeb emocionālu pārslodzi, tāpēc derīgi padomāt par metodēm, kas veicina līdzsvaru un harmoniju. Atbrīvoties no stresa palīdzēs pastaigas, ūdens procedūras, laba mūzika, patīkamas sarunas, tāpēc nepieciešams izbrīvēt laiku arī šim nolūkam.

Ceturtdien Vērša zvaigznājā nonāk Merkurs, kas rada labvēlīgus apstākļus intelektuālām un darījuma rakstura lietām. Veiksmīgi noslēgt līgumus, vienošanās, kas saistīti ar turpmāku darbību gan profesionālā jomā, gan arī ar telpu nomu, tirdznieciska rakstura darījumiem. Labāk, ja šie pasākumi iecerēti un izplānoti jau iepriekš. Šis laika periods sekmē to pozitīvu norisi, kā arī sola gūt cerētos ienākumus vai cita veida labumus.

Uzturā ieteicams lietot produktus, kas satur magniju, piemēram, pākšaugus, spinātus, daudz zaļumu. Organisms labi pārstrādā un izmanto taukvielas, ēdienkartē var ietvert gaļas produktus, olas.

Atturēties koncentrēt uzmanību vien uz sevi, neuzklausīt citus viedokļus, tādējādi iespējams izsaukt negatīvu reakciju, ko par labu vērst grūti, kā arī izpaliks gaidītie rezultāti. Tāpat arī uzmanīgi izvērtēt dzirdētos solījumus, priekšlikumus, nereti tie mēdz būt nepārdomāti, it īpaši, ja uzklausīti no maz pazīstamiem cilvēkiem. Nevar zaudēt piesardzību.

24., 25. un 26.aprīlī līdz plkst.13.00 ieteicams pievērst uzmanību pienākumiem, kas saistīti ar dažādu procesu noslēgumu. Sagatavot atskaites, veikt kopsavilkumu, norēķināties. Ja nepieciešams padoms vai palīdzība, vērsties pēc tā, jo šobrīd izpaliek neprognozējami šķēršļi, dominē atsaucība un sapratne. Augsts radošais potenciāls, labvēlīgs laika periods mūziķiem, māksliniekiem, literātiem, kā arī jebkurām izpausmēm, kas palīdz iedzīvināt fantāziju un sapņus, jau agrāk izlolotas ieceres. Ceturtdiena, piektdiena produktīva, lai konsultētos ar mediķiem, izvēlētos atbilstošākās metodes veselības nostiprināšanai, uzsāktu fizisku vingrinājumu ciklu. Vairāk laika atvēlēt miegam. Ja izlemts īstenot novājēšanas kursu, šīs dienas piemērotas tam. Tāpat arī labvēlīgs laika posms dažādām kosmētiskajām procedūrām, īpaši, lai atbrīvotos no kā nevajadzīga, lieka, manikīra, pedikīra veikšanai.

Dārzā – stādīt augļkokus, ogu un košumkrūmus, dzīvžogu, apkopt, mēslot zemenes, izpiķēt kāpostu dēstus. Telpās – laistīt, apkopt un pārstādīt istabaugus.

Pārtikā lietot lapu dārzeņus, salātus, zivis, jūras produktus, brūnos rīsus. Īpaši ieteicami rieksti, banāni, medus. Dzert svaigi spiestas dārzeņu, augļu sulas.

Nav īstais laiks uzņemties jaunus pienākumus, ja vien ir izvēles iespējas. Tāpat nevar zaudēt uzmanību un piesardzību, rīkojoties ar asiem priekšmetiem, elektrību – paaugstināts risks. Neplānota iepirkšanās emociju iespaidā saistīta ar liekiem izdevumiem. Nelietot alkoholiskos dzērienus!

26.aprīlis pēc plkst.13.00, 27. un 28.aprīlis labvēlīgs aktīvai darbībai un rīcībai, ikdienas pienākumu paveikšanai, lietu noslēgumam. Piedalīties vai apmeklēt sporta, kultūras pasākumus, doties viesos vai uzņemt ciemiņus. Kaut arī saprāts un intuīcija šobrīd sabalansēti, der ieklausīties sestā prāta diktētajā, it īpaši, domājot par problēmām, ar kurām grūti tikt galā. Tādējādi iespējams atklāt un saprast arī paziņu rīcības patiesos iemeslus. Izdosies tālāki un tuvāki braucieni, vēl jo vairāk, ja turp plānots doties ar mērķi dalīties pieredzē vai iegūt jaunas zināšanas.

Pirmdien labāk strādāt patstāvīgi, komandas darbam veiksmīgākas turpmākās dienas. Var apmeklēt priekšniecību, lai pārrunātu paveikto un novērstu neskaidrības. Tāpat arī meklēt īsāko ceļu un piemērotāko variantu sarežģītu uzdevumu paveikšanai, šajā laikā tas lieliski izdodas.

Smadzeņu darbības veicināšanai, pašsajūtas uzlabošanai lieliski palīdzēs pēdu un plaukstu masāžas.

Uzturā ieteicams lietot dažādas biezputras, biezzupas. Organismam nepieciešamas olbaltumvielas, tā ka ēdienkartē var iekļaut gaļas produktus, zivis. Dzert dārzeņu, augļu sulas sarkanā krāsā.

Nevajag atstāt nepadarītus plānotos darbus – pašreizējais Mēness cikls tuvojas noslēgumam, tādējādi vedinot izdarīt kopsavilkumu, atbrīvoties no visa, kas traucē, un domāt par jauniem plāniem. Nepārvērtēt savas iespējas, lai nepieļautu kādu nevajadzīgu kļūdu. Pasargāt sevi no pārmēru lielas slodzes un rūpēm.

Raita Zemberga, astroloģe