Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai

Šodien svarīgi pievērst pastiprinātu uzmanību jebkurai saņemtajai informācijai, jo tādējādi rodamas atbildes uz jautājumiem, kas patlaban visvairāk nodarbina prātu. Diena, kad īstenot iecerētās pārmaiņas, izšķirties par konkrētu rīcību, pieņemt lēmumus, jo laiks labvēlīgs pārveidojumiem. Būtiski ieklausīties savā intuīcijā. Plānot darbus un ieceres tuvākajā nākotnē, meklēt jaunus ceļus un kontaktus savu nodomu īstenošanā. Runāt pārdomāti, jo pateiktajiem vārdiem šobrīd īpašs spēks, domas likumsakarīgi materializējas dzīvē.

Ēdienkartē ierobežojumu nav – kalorijas organisms izmantos bez atlikuma. Ieteicami visa veida piena produkti, augļi, dārzeņi, ogas. Ja jūtama vēlme pēc kāda konkrēta ēdiena, tā ir norāde uz šobrīd nepieciešamajām uzturvielām.

Nevajag nodoties tikai un vienīgi rutīnas darbiem, izņemot neatliekamos un dienas kārtībā ieplānotos, jo šis laiks paver plašākas iespējas. Izvairīties no negācijām, strīdiem – pateiktie vārdi dzīvo, sagādā liekas raizes. Nav vēlams rīkoties impulsīvi, ņemot vērā acumirkļa iegribas, jo tagad raksturīga vēlme padoties dažādiem kārdinājumiem, tostarp radot arī liekus tēriņus.

2., 3. un 4.jūlijā līdz plkst.12.43 labvēlīgs laiks visām sākotnēm vai arī darbiem, kurus nepieciešams atsākt, kam līdz šim nav pieticis spēka un laika. Šajās dienās nav grūti piespiest sevi darīt arī ko sarežģītu un nesaistošu, pildīt neatliekamus pienākumus. Veiksmīgi noritēs visi procesi, kas prasa iedziļināšanos, analīzi, kontroli, rūpīgus aprēķinus. Trešdienas otrā puse, ceturtdiena, piektdiena labvēlīga finanšu jautājumu risināšanai – var domāt par ieguldījumiem, līdzekļu sadali, kā arī aizdot vai aizņemties naudu. Apgūt jaunas zināšanas, pilnveidoties profesionāli, strādāt fiziski. Sakārtot mājokli, darba vietu, veikt remonta, celtniecības darbus – sadzīves rūpes, iespējams, prasīs pastiprinātu uzmanību, bet šis ir piemērots brīdis, lai tiktu ar tām galā. Ļoti labas dienas darbiem dārzā – ravēt nezāles, iznīdēt augsnē mītošos kaitēkļus, pļaut zālāju, vēl var iesēt ziemas rutkus un atkārtoti – dilles. Ap ābeļu stumbriem aplikt kukaiņu ķeramās jostas. Vākt ārstniecības augus, starp kuriem patlaban zied veselības uzlabošanai un nostiprināšanai ļoti svarīgas zāles – raudene, asinszāle, ugunspuķe, no pēdējās ievācot gan ziedus, gan saknes.

Paaugstinās organisma spējas atjaunot spēkus, tāpēc patlaban var veiksmīgi izvēlēties konkrētas metodes šim nolūkam, piemēram, uzsākt fizisko vingrinājumu ciklu, doties garākās pastaigās, veikt zināmus profilaktiskus pasākumus veselības uzlabošanai vai nodarboties ar kādu no garīgajām praksēm.

Organismam pastiprināti nepieciešami dabīgie sāļi, mikroelementi, vitamīni, uzturā vēlams lietot pēc iespējas vairāk dārzeņu, augļu, ogu, pilngraudu produktus, ieteicams medus. Maz kaloriju un daudz vitamīnu satur sēnes, kas arī šobrīd ieteicama barība, bet ar mēru! Efektīva fitoterapija, līdz ar to – neaizmirst par zāļu tējām!

Nav piemērots laiks skaļām izklaidēm. Izvairīties no stresa situācijām, tās pastiprināti ietekmē nervu sistēmu, radot bezmiegu un sliktu pašsajūtu. Nevajadzētu noslogot gremošanas traktu, lietojot smagu barību. Atturēties no alkoholiskajiem dzērieniem!

No 4.jūlija plkst.12.43, 5. un 6.jūlijā var īstenot jaunus projektus un ieceres, nodoties dažādām sabiedriskām aktivitātēm, eksperimentēt, izšķirties par pārmaiņām. Nopietni apsvērt saņemtos priekšlikumus, piedāvājumus. Organizēt darba grupas, strādāt komandā, izvirzīt kopējus mērķus. Kārtot juridiskus jautājumus un citas formalitātes, norunāt gan lietišķas, gan privātas tikšanās, nodibināt draudzīgus kontaktus – tie būs tālejoši. Apmeklēt kultūras, izklaides pasākumus, nodoties radošām izpausmēm. Atpūsties svaigā gaisā, doties ceļojumā. Veikt skaistumkopšanas procedūras, apmeklēt pirti, masieri, stilistu, frizieri. Doties iepirkties, iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus, kosmētiku, izvēloties lietas, kas pasvītro individualitāti. Dārzā – kopt ziedaugus, uzsiet vīnogulāju dzinumus, veidot vainagu saldajiem ķiršiem, griezt zemeņu stīgas, pavairošanas dobēs iestādīt jaunos stādiņus. Novākt ogas, gatavot ievārījumus. Savukārt no ārstniecības augiem pienācis laiks ievākt liepziedus.

Pārtikā ieteicama putna gaļa, arī dažādi žāvējumi, dārzeņi, piena produkti, viegli un gaisīgi saldēdieni.

Atturēties veikt smagu, nogurdinošu fizisku darbu, atrasties putekļainās vietās, nevēdinātās telpās. Uzmanīgi, darbojoties ar karstiem šķidrumiem! Nevar iekrist galējībās, pastiprinātu uzmanību pievēršot mazsvarīgākajam, aizmirstot par svarīgo – nedēļas nogalē vērojama šāda tendence.

7.jūlijs produktīvs lieliem, nozīmīgiem darbiem, vērienīgiem pasākumiem, tostarp reklāmas kampaņām, akcijām, prezentācijām. Pirmdienas enerģētika sniedz iedvesmu, dzīvesspēku un darboties gribu. Var uzņemties jaunus pienākumus, plānot turpmāko darbību. Ja tomēr šajā pirmdienā notiek kas nevēlams, tās ir nepareizas rīcības vai dzīvesveida sekas. Signāls, kas liek pievērst uzmanību kādai problēmai un sniedz iespēju situāciju mainīt uz labo pusi. Ja iespējams, atvēlēt laiku atpūtai pie ūdeņiem vai sagatavot vannu, pievienojot savu mīļāko aromātu.

Uzturā ietvert zivis, jūras produktus, rīsus, pēc iespējas vairāk svaigu dārzeņu, dzert daudz šķidruma.

Izvairīties no pārslodzes, īpaši saudzēt mugurkaulu, kas pastiprināti jutīgs. Nav vēlams atstāt novārtā iesākto, tas varētu saistīties ar neplānotu, veltīgu laika zaudējumu tuvākajā nākotnē un radīt citus sarežģījumus.

Raita Zemberga, astroloģe