Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai

Šodien un rīt labvēlīgs laiks aktuālu un nozīmīgu jautājumu kārtošanai, kas skar tiesības, finanses. Var parakstīt līgumus, vienošanās, uzsākt arī ko jaunu, realizēt iecerētos projektus. Apmeklēt vajadzīgās instances – ieplānotās tikšanās, pārrunas noritēs veiksmīgi. Cilvēki atsaucīgi, pretimnākoši, profesionālajā jomā panākumi sociālajā darbā, medicīnā, farmakoloģijas nozarē strādājošajiem. Īstais brīdis sniegt un saņemt konsultācijas, lasīt atbilstošu literatūru, apmeklēt lekcijas, koncertus, kino. Risināt ar finansēm un apdrošināšanu saistītas lietas. Pievērst lielāku uzmanību ģimenes locekļiem, atcerēties radiniekus, sazināties ar viņiem, sniegt atbalstu, ja nepieciešams. Sakopt mājokli, aplaistīt, pārstādīt telpaugus, kā arī iegādāties tos gan sev, gan dāvāšanai.

Uzturā lietot zivis, rīsus, griķus, pākšaugus, zaļo lapu dārzeņus, marinētus produktus. Organismam nepieciešami ogļhidrāti, ko satur medus, ievārījums, maize. Dzert ārstniecības augu tējas, īpaši noderēs liepziedi, pelašķi un asinszāle.

Nevar atstāt bez ievērības sliktu pašsajūtu, tādā gadījumā nepieciešams atrast laiku atpūtai vai piemērotākos līdzekļus veselības uzlabošanai. Nebūt pārsteidzīgiem vārdos un spriedumos, nav vēlams risināt samilzušus jautājumus, ja zināms, ka viedokļi krasi atšķirīgi un vienošanos panākt nav iespējams. Tas uzjundīs tikai emocijas. Izvairīties no pārlieku lielas garīgās piepūles – šobrīd nav jāiespringst par līdz galam nepadarītiem darbiem.

17. un 18.oktobrī vēlams pievērsties darbiem, kas nav paredzēti ilgtermiņā. Tie var būt steidzami un neplānoti uzdevumi, kā arī nupat radušās idejas, kuras iedzīvināt nav grūti. Apmeklēt priekšniecību vai citas amatpersonas, rīkot un piedalīties sanāksmēs, apspriedēs. Valda radošs pacēlums, draudzīgi kontakti. Sazināties ar domubiedriem, apmeklēt kultūras, izklaides un saviesīgus pasākumus. Iegādāties tērpus, rotas, aksesuārus. Īstenot savas intereses, piedalīties konkursos, aptaujās. Iesaistīties sportiskās aktivitātēs. Doties ekskursijā. Meklēt un veiksmīgi atrast nepieciešamo informāciju, rodas jaunas atklāsmes, ko derīgi likt lietā. Var uzsākt ievērot diētu.

Ēdienkartē iekļaut dažādas zupas, liellopu gaļu, sēnes, augļus un dārzeņus sarkanā krāsā. No saldēdieniem labāk izvēlēties ogu želejas, saldējumu.

Nevajag izšķirties par vērienīgām pārmaiņām, neņemt vērā savu vai citu pieredzi, paļaujoties uz acumirkļa iegribām, var gadīties atkārtot jau agrāk pieļautu kļūdu. Uzmanīties no saaukstēšanās!

19., 20. un 21.oktobri vislabāk pavadīt mājās, ģimenes lokā, arī darot ierastos pienākumus. Naktī no piektdienas uz sestdienu iestājas pilnmēness, tajā pat laikā vērojams arī Mēness aptumsums, kas ietekmē gan fiziski, gan emocionāli. Šobrīd tas notiek Auna zvaigznājā, un sevišķi jūtīgi šo dabas parādību uztver Auni.  Enerģijas pārpārēm, taču cilvēki arī viegli aizkaitināmi, dominē emocijas. Spēkus sakopot mājokļa uzkopšanai, labiekārtošanai, ja nepieciešams – remonta, celtniecības darbiem, pārbūvei. Veiksmīgi iegādāties dārzam un mājai nepieciešamo. Ļoti piemērots laiks zemes darbiem – stādīt, pierakt augļkokus, ogulājus, novākt sakņu selerijas, puravus, burkānus. Var ieskābēt kāpostus. Sakārtot dobes, sagatavot kompostu. Apmeklēt frizieri, veikt skaistumkopšanu, doties uz pirti, baseinu, pozitīvi ietekmēs norīvēšanās procedūras, masāžas. Izvēlēties nodarbes, kas iepriecina, sniedz gandarījumu un relaksāciju.

Darba laikā – sakārtot un pabeigt iesāktās lietas, darīt ikdienas pienākumus, gatavot atskaites, veikt kopsavilkumu. Labāk strādāt vienatnē. Pirmdien būt vērīgiem – notikumi, situācijas, ar kuriem nāksies saskarties, vistiešākajā veidā atspoguļos mūsu nodomu vai rīcības sekas.

Pārtikā lietot pēc iespējas vairāk sakņaugu, izvēlēties svaigu dārzeņu salātus. Tāpat noderēs piena produkti, īpaši – biezpiens, siers, ieteicamas ogas (dzērvenes u.c.), dzert daudz šķidruma.

Visas trīs iepriekš minētās dienas atturēties plānot un uzsākt ko nozīmīgu, jo debess spīdekļa aptumsuma laiks ir ļoti nepateicīgs jaunām sākotnēm, tas skar psihi, emocijas, zemapziņu, dvēseli. Līdz ar to iespējams neatgriezeniski kļūdīties. Nevar pieņemt lēmumus par kopdzīvi vai gluži otrādi – šķiršanos.

Raita Zemberga, astroloģe