Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai.

Šodiena un rītdiena labvēlīga visām jaunām sākotnēm. Rūpīgi pārdomāt, sistematizēt uzdevumus un nodomus gan tuvākā, gan tālākā nākotnē. Dominē loģiskums, paaugstinās analītiskās spējas, cilvēki vēlas dzirdēt konkrētus priekšlikumus, risinājumus, emocijas atvirzās otrajā plānā. Tieši tāpēc šo abu dienu enerģētika labvēlīga grūti paveicamiem un sarežģītiem uzdevumiem. Veiksmīgs būs intelektuāls darbs, zināšanu apguve, var uzsākt kādu jaunu mācību kursu, lai celtu profesionālo kvalifikāciju vai apgūtu citas dzīvē nepieciešamas lietas, piemēram, auto vadīšanu. Izšķirties par pārmaiņām, meklēt jaunu nodarbošanos, mainīt dzīvesvietu. Veikt darījumus ar nekustamo īpašumu. Uzsākt remonta, celtniecības darbus, iegādāties tiem nepieciešamos materiālus.

Svarīgi būt devīgiem, labestīgiem, dalīties gan materiālās lietās, gan arī zināšanās un pieredzē. Šajā laikposmā dotais un iegūtais drīz vien sniegs vajadzīgos rezultātus. Efektīvi būs vingrinājumi vēdera muskulatūras nostiprināšanai un dažādas garīgās prakses.

Ļoti labvēlīgas dienas darbiem dārzā – novākt augļus, dārzeņus, pārstādīt, pavairot ar zvīņām lilijas. Gatavot dažāda veida konservus, ievārījumus, skābēt, marinēt dārzeņus.

Ēdienkartē ieteicami skābpiena produkti, biezputras, plašā izvēlē sakņaugi un augļi (satur dabīgos sāļus, vitamīnus, kas organismam šobrīd pastiprināti nepieciešami), liesa gaļa, graudu maize.

Nav piemērotas dienas saviesīgu pasākumu rīkošanai, skaļām izklaidēm, riskam, eksperimentiem, pēkšņu, impulsīvu lēmumu pieņemšanai. Nevar zaudēt vērīgumu, uzmanību. Nelietot smagu barību – ļoti jutīgs gremošanas trakts.

28.un 29.augusts veiksmīgs jaunu kontaktu nodibināšanai un jau esošo uzturēšanai visās jomās – gan lietišķajās attiecībās, gan arī privātajā telpā. Rodas daudzsološas sadarbības iespējas, viegli rast sapratni, produktīvas diskusijas. Izdosies darbs komandā, grupā. Var plānot, kā arī uzsākt realizēt dzīvē jaunus projektus. Arī ceturtdiena un piektdiena labvēlīga jaunu zinību apguvei, īpaši, ja tās attiecas uz kāda aroda prasmēm, to izkopšanu. Laiks, kad sniegt un saņemt konsultācijas, apmeklēt meistarus attiecīgās jomās. Nodarboties ar saviem vaļaspriekiem, īpaši – rokdarbiem, rotu gatavošanu, šūšanu. Vērtīgi būs saņemtie padomi, informācijas ieguve un apmaiņa. Produktīvas dienas mākslas pasaules ļaudīm, arī dažādu kultūras pasākumu organizēšanai un apmeklēšanai. Doties ceļojumā, komandējumā vai vienkārši izbraukt ārpus mājas ar mērķi atpūsties, vislabāk – svaigā gaisā. Jaukas dienas romantiskām tikšanās reizēm.

Kopt telpaugus, iegādāties tos. Dārzā padosies visi darbi, kas saistīti ar tā sakārtošanu, izdaiļošanu, saistīti ar formu, krāsu, kompozīciju.

Sastādot ēdienkarti, pērkot produktus, ļauties intuīcijai, sajūtām – tieši tas arī organismam šobrīd nepieciešams. Ieteicama putnu gaļa, dažādas biezzupas, grauzdiņi, augļi, ogas, viegli saldēdieni, izmantojot piena produktus. Ierobežot šķidruma daudzumu!

Izvairīties no paaugstinātas fiziskas slodzes, īpaši, ja tā skar gurnus, mugurkaula lejasdaļu. Šajā laikā arī ne mazums pretrunu. Saskaroties ar tām, uzklausot radikāli pretējus viedokļus, nepieņemt pārsteidzīgus secinājumus, nerīkoties bez apdomas! Tādējādi iespējams kļūdīties.

30., 31.augusts un 1.septembris daudzsološs dažādām iecerēm un sākotnēm. Var parakstīt ilgtermiņa līgumus, vienošanās, veikt tirdznieciskus darījumus. Dienas labvēlīgas finanšu jautājumu kārtošanai. Organizēt un piedalīties reklāmas kampaņās, izmantot akciju piedāvājumus. Produktīvs intelektuāls, zinātniski pētnieciskais darbs, kā arī jebkura jautājuma, problēmas padziļināta izpēte. Svarīgi paļauties uz saviem spēkiem, ļoti spēcīga intuīcija. Iespējams gūt jaunas un vērtīgas atskārsmes.

Lielisks laika periods, lai pagatavotu dažādus zāļu uzlējumus, izmantotu fitoterapiju. Ievākt vēl ziedošos ārstniecības augus, piemēram, kliņģerītes, viršus.

Piemērots brīdis pirtslietām, jebkura veida relaksējošām ūdensprocedūrām, atpūtai dabā, pie ūdeņiem. Gan ārstnieciskos, gan tonizējošos nolūkos izmantot ēteriskās eļļas. Veikt skaistumkopšanas procedūras, masāžas.

Svarīgi pievērst pastiprinātu uzmanību produktu kvalitātei, ieteicami tie, kuri satur dzelzi un C vitamīnu. Tātad lietot dārzeņus un augļus sarkanā, oranžā un zaļā krāsā, liellopa gaļu, zivis un sēnes (baravikas). Dzert svaigi spiestas dārzeņu un augļu sulas!

Neaizrauties tikai un vienīgi ar ikdienas rūpēm! Tāpat arī piesardzīgi izturēties pret pārmetumiem un kritiku – šajā laikā dominē emocijas, viegli zaudēt pašsavaldību. Nereti aktuāli kļūst jautājumi, kas skar partnerattiecības – neatstāt tos bez uzmanības! Nav vēlams lietot alkoholiskos dzērienus. Piesardzīgi ar tehniku, uguni!

Raita Zemberga, astroloģe