Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai

Šodien, rīt un parīt līdz pusdienlaikam (plkst.14.21) veiksies darbos, kas prasa piepūli, iedziļināšanos un pacietību. Tāpēc var pievērsties grūtiem un sarežģīti paveicamiem uzdevumiem, nešauboties uzņemties atbildību, ja nepieciešams, jo šķēršļu, lai visu izpildītu, nebūs. Veikt aprēķinus, sagatavot kopsavilkumus, kontrolēt dažādus procesus. Piemērotas dienas fiziskam darbam, praktisku lietu kārtošanai. Veikt remonta, celtniecības darbus, īpaši labvēlīgs laiks kokapstrādei, grīdas ieklāšanai, flīžu likšanai. Sagatavot malku, sakārtot pagrabu. Strādāt dārzā, izveidot vai iekopt takas, celiņus, novākt vēl tajā esošos sakņaugus – burkānus, puravus, sakņu selerijas, vēlos kāpostus. Stādīt vai pierakt krūmus, kociņus. Dēstīt un pārstādīt balkona jeb istabas augus.

Veikt profilaktiskus pasākumus pašsajūtas, veselības uzlabošanai. Īpaši efektīvas šajās dienās sāls vannas, masāžas, kāju ārstniecība, limfātiskās sistēmas attīrīšana. Izvēlēties un iegādāties attiecīgus uztura bagātinātājus, konsultēties ar farmaceitu. Ļoti piemērots laiks friziera apmeklēšanai, ilgviļņu likšanai, tāpat arī manikīram un pedikīram. Iegādāties profesionālo literatūru, mācīties, apmeklēt kursus. Kārtot naudas jautājumus.

Organisms šajā laikā pastiprināti uzņem minerālvielas un vitamīnus, tāpēc ēdienkartē ietvert pēc iespējas vairāk produktu, kuri tos satur – dārzeņus, augļus, pākšaugus. Dzert daudz šķidruma, īpaši – dārzeņu, augļu sulas.

Nav vēlams ieviest dzīvē jaunus plānus, spontānas idejas, izšķirties par pārmaiņām. Nodarboties ar lietām, kas prasa īpašu emocionālu pacēlumu un radošu pieeju, jo šajā laikā nereti nākas saskarties ar neizpratni.

31.oktobra otrajā pusē, 1. un 2.novembrī ieteicams parūpēties par visu, kas nodrošina komfortu – sakārtot telpas, vēdināt tās, iegādāties noderīgas un vajadzīgas lietas gan sadzīvei, gan arī sirdspriekam. Pirkt apģērbu, apavus, aksesuārus, kosmētiku, stikla izstrādājumus. Veikt skaistumkopšanas, organisma attīrīšanas procedūras. Apmeklēt kosmetologu. Nodot drēbes ķīmiskajā tīrīšanā.

Labvēlīgs laiks radošiem cilvēkiem, īpaši ar skatuves mākslu saistītiem. Apmeklēt kultūras, izklaides pasākumus, sarīkot nelielus svētkus. Piemērotas dienas tikšanās reizēm ar draugiem, radiem un tuvākajiem. Ja nepieciešams, vērsties pēc padoma, palīdzības. Kopīgi ar partneri pārrunāt problemātiskus jautājumus, ja tie radušies, patlaban vieglāk nolīdzināt negludumus, nonākt pie kopsaucēja. Parūpēties par to, lai justos harmoniski. Nodibināt jaunus kontaktus – tie kļūs paliekoši. Pēc iespējas vairāk uzturēties svaigā gaisā, doties pastaigās, izbraukt ārpus pilsētas. Nodarboties ar saviem vaļaspriekiem.

Uzturā ietvert dārzeņus, augļus, ogas zaļā, dzeltenā un oranžā krāsā, vairāk uzmanības pievēršot tiem, kas satur C vitamīnu, piemēram, citrusaugļi. Var lietot putna un medījumu gaļu, olas, ieteicami piena produkti.

Vēl joprojām nav piemērots laiks jaunām sākotnēm, lielām pārmaiņām, kā arī vērienīgiem tirdznieciskiem darījumiem. Nevajadzētu atteikt uzaicinājumus un neuzklausīt piedāvājumus – tie var izrādīties ļoti noderīgi.

3. un 4.novembri vēlams pavadīt, ievērojot ierasto lietu kārtību, veicot neatliekamus darbus. Svētdien parūpēties par mierīgu un nesteidzīgu gaisotni, vislabāk atrasties mājās vai arī vietā, kur vēlēšanās būt. Sakopt mājokli, atvadīties no nevajadzīgām un savu laiku nokalpojušām lietām. Ieviest pārmaiņas, ja tās bijušas padomā, ieplānotas senāk. 3.novembrī plkst.14.50 mainās fāzes – iestājas jauns Mēness. Tāpēc šajā laikā vajadzētu justies labi, aizdegt kādu sveci vai vīraku. Izvērtēt aizvadītajā Mēness ciklā paveikto, pārdomāt tuvākajā laikā darāmo. Pozitīvu stimulu sniegs ūdens procedūras, pirts vai baseina apmeklējums. Produktīva būs jaunu zināšanu apguve, mācības, intelektuāls darbs. Tāpat piemērots brīdis, lai strādātu ar tehniku, apmeklētu servisu, izvērtētu apdrošināšanas pakalpojumus.

Organismam nepieciešami ogļhidrāti, tas nozīmē, ka šajā laikā bez bažām var lietot mīklas izstrādājumus, makaronus. Ieteicamas zivis, vēžveidīgie jūras produkti. Dzert daudz šķidruma, īpaši – ārstniecisko augu tējas.

Uzmanīties no saaukstēšanās, nenoslogot sevi fiziski – tas nevēlami atsauksies uz pašsajūtu. Nekādā gadījumā šajās dienās nevar skaidrot attiecības – tādējādi tikai saasināsies emocijas, radot liekus pārpratumus.

Raita Zemberga, astroloģe