Satiksmes autobusam iebraucot kokā, – četri cietušie

[ A+ ] /[ A- ]

Satiksmes autobusam iebraucot kokā, – četri cietušie

Dzintra Dzene

Aizvadītajā ceturtdienā, 4.augustā, Madlienas pagastā, uz autoceļa Lēdmane – Madliena, notika ceļa satiksmes negadījums, kurā, maršruta autobusam iebraucot kokā un pēc tam nobraucot no ceļa, cieta četri cilvēki – autobusa vadītājs un trīs pasažieri.

Pēc minētā ceļu satiksmes negadījuma Ogres slimnīcā nogādāts autobusa vadītājs, kuram konstatēts galvas smadzeņu satricinājums un galvas sasitums. Slimnīcā nogādātas arī divas pasažieres – viena ar galvas smadzeņu satricinājumu un otra ar nelielu vaļēju brūci galvā. Vēl viena negadījumā cietusī pasažiere no hospitalizācijas atteicās.

Pēc vadītāja teiktā, viņam, vadot autobusu, palicis slikti ar sirdi, tādēļ nobraucis no ceļa braucamās daļas. Negadījumā cietušo dzīvībām briesmas nedraud.

Negadījumā bijis iesaistīts «Liepājas autobusu parka» maršruta autobuss. Tūdaļ pēc notikušā  uzņēmuma vadība solīja sniegt cietušajiem nepieciešamo atbalstu un policijai nepieciešamo informāciju negadījuma apstākļu noskaidrošanai.

Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.  

 

 

 

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!