Sestdien noskaidros «HAUZE StreetBall» čempionus

[ A+ ] /[ A- ]

Lielais fināls ir pavisam tuvu – jau 6.augustā noskaidrosim šīs vasaras Ogres ielu basketbola čempionāta «HAUZE StreetBall» uzvarētājus.

Čempionāta iepriekšējā posmā spēles notika divās vecuma grupās – Z17+ un Z16. Z16 grupā 1.vietā komanda «Internāts» (K.Lagzdiņš, M.Mazurenko, E.Kučinskis), 2.vietā «Omen», 3.vietā «Čimbari». Grupā Z17+ – 1.vietā «Hauze» (K.Grīnbergs, J.Rudzītis, R.Zēns), 2.vietā «NBA Zvaigznes», 3.vietā «ASP+».

Pagaidām neapšaubāmi kopvērtējuma līderi Z17+ grupā ir komanda «Hauze», Z16 grupā – «Internāts», Z14 grupā – «Klaidonis» un MIX grupā – «Plūme». Lai sacensības būtu interesantākas un līderiem viss neliktos tik spoži, tiek mainīta punktu skaitīšanas sistēma, kas nozīmē, ka uzvarot pēdējo finālposmu ir iespēja kļūt par kopvērtējuma uzvarētājiem. Tādēļ, ja tava komanda vēl nav piedalījusies šīs vasaras «HAUZE StreetBall», nenokar degunu, jo vēl nekas nav zaudēts!

Tiekamies šosestdien, 6.augustā, kā ierasts – Ogrē, Brīvības ielā 1 (pretī atpūtas kompleksam HAUZE)! Reģistrācija no pulksten 12. Sacensību sākums pulksten 13. Vecuma grupas: Z14 – zēni līdz 14 gadu vecumam, Z16 – zēni līdz 16 gadiem, Z17+ – bez vecuma ierobežojuma, MIX – Komanda ar vismaz divām meitenēm vai dāmām un ne vairāk kā vienu zēnu vai vīrieti sastāvā, drīkst būt arī tikai meitenes.

Nenokavē, iespējams, pēdējo reizi, lai šovasar sacenstos pie strītbola groziem Ogrē! Pieteikšanās: elektroniski uz hauze@hauze.lv vai klubā HAUZE.

Atbalsta: Ogres novada pašvaldība, «Cēsu alus», «Hauze». Informatīvais atbalsts: www.ovv.lv.