SIA «Lielvārdes Remte» jaunais valdes priekšsēdētājs – Ilgonis Igaunis

[ A+ ] /[ A- ]

Par Lielvārdes novada pašvaldības uzņēmuma SIA «Lielvārdes Remte» valdes priekšsēdētāju vakar, 10. janvārī, tika izvēlēts Ilgonis Igaunis. Jaunais uzņēmuma vadītājs jau šodien ķēries pie savu pienākumu pildīšanas.

SIA «Lielvārdes Remte» nodarbojas ar dzīvojamo namu apsaimniekošanu Lielvārdē, kā arī komunālo pakalpojumu sniegšanu Lielvārdē un Lēdmanē. Pagājušā mēneša sākumā Lielvārdes novada pašvaldība, kas ir uzņēmuma kapitāldaļu turētāja, izsludināja konkursu uz valdes priekšsēdētāja vietu, jo iepriekšējais vadītājs Edgars Mežvēvers iestājies doktorantūrā un mācību dēļ vairs nevarēja strādāt pilnu darba dienu. Konkursā pieteicās vairāk kā 10 kandidātu, no kuriem komisija izvēlējās divus reālākos pretendentus – Ilgoni Igauni un Aivaru Trosku.

Lēmumu par jaunā «Lielvārdes Remtes» vadītāja iecelšanu amatā vienpersoniski pieņēma Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Imants Balodis, būdams kapitāldaļu turētāja pārstāvis. Uzreiz pēc svarīgā lēmuma pieņemšanas I.Balodis telefonsarunā ar «OVV» atklāja, ka šo kandidātu izvēlējies pēc nopietnas konsultēšanās gan ar konkursa komisijas locekļiem, kuri jau pirms tam I.Igauņa atbilstību bija novērtējuši ar 104 punktiem, bet A.Troskas – ar 98. Arī lielākā daļa domes deputātu nosliecās par labu Igauņa kandidatūrai, tāpat arī SIA «Lielvārdes Remte» administrācijas darbinieki, valdes loceklis E.Mežvēvers un uzņēmuma revidents. Domes priekšsēdētājs pat bija ļoti patīkami pārsteigts par to, cik labi Ilgonis Igaunis iepazinis uzņēmuma struktūru un citas nianses, kā arī par to, ka viņam jau ir ļoti skaidrs redzējums – ko vajag sakārtot un ko uzlabot «Lielvārdes Remtes» darbībā.

«OVV» cer, ka jau tuvākajā laikā varēs savus lasītājus iepazīstināt ar jauno SIA «Lielvārdes Remte» valdes priekšsēdētāju Ilgoni Igauni tuvāk.