SIA «Ogres Namsaimnieks» kases darbība netiks atjaunota

[ A+ ] /[ A- ]

SIA «Ogres Namsaimnieks» kases darbība netiks atjaunota

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» vairs neatjaunos kases darbību uzņēmuma telpās Mālkalnes prospektā 3, Ogrē, kas tika apturēta šā gada martā valstī noteikto ierobežojumu laikā saistībā ar Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanas pasākumiem.

«Pēdējo sešu mēnešu laikā veikto maksājumu datu analīze liecina, ka norēķinu apjoms skaidrā naudā, kas iepriekš veidoja aptuveni 30 procentus no visiem veiktajiem maksājumiem, Covid – 19 pandēmijas laikā ir sarucis līdz nepilniem 10 procentiem, līdz ar to uzturēt kasi vairs nav ekonomiski pamatoti, turklāt telpās, kurās līdz šim atradās SIA «Ogres Namsaimnieks» kase, faktiski nav iespējams nodrošināt valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai,» skaidro SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs.

Iedzīvotāji, kuri par saņemtajiem pakalpojumiem tomēr joprojām vēlas norēķināties skaidrā naudā, aicināti to darīt veikalu tīkla «Maxima» kasēs, kuros komisijas maksa par maksājuma veikšanu ir 0,50 eiro. To var izdarīt arī VAS «Latvijas Pasts» filiālēs Ogrē – Mālkalnes prospektā 26 un Brīvības ielā 38, kā arī Bumbieru ielā 9, Ogresgalā.

«Par SIA «Ogres Namsaimnieks» sniegtajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties arī attālināti, ar internetbankas starpniecību. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām klientus pēc iespējas izmantot SIA «Ogres Namsaimnieks» pakalpojumus attālināti un izvairīties no tieša kontakta ar darbiniekiem,» aicina K.Grīnbergs.

Veicot maksājumu internetbankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda rēķina numurs!

SIA «Ogres Namsaimnieks» norēķinu rekvizīti:

*AS «Swedbank»: LV50HABA0551045291909, HABALV22

*AS «SEB banka»: LV49UNLA0050023459710, UNLALV2X

*AS «Citadele banka»: LV26PARX0017089555555, PARXLV22

Maksājumus iespējams veikt arī visās banku filiālēs, tostarp:

* AS «Swedbank» Brīvības ielā 11, Ogrē;

* AS «SEB banka» Skolas ielā 2A, Ogrē;

* AS «Citadele banka» Rīgas ielā 23, Ogrē (tirdzniecības centra «Dauga» telpās).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!