Sieviešu korim RASA – koncerts DVĒSELES DZIESMA

[ A+ ] /[ A- ]

Sieviešu korim RASA – koncerts DVĒSELES DZIESMA

27.novembrī pulksten 16.00 Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Mazajā zālē sieviešu koris RASA aicina uz koncertu DVĒSELES DZIESMA.

ONKC sieviešu korī RASA apvienojušās draudzīgas, inteliģentas un atraktīvas dziedātājas, kas līdzās savai profesijai un ģimenes dzīvei piepildījumu rod mūzikā. Šarmanto dāmu kolektīvu vada Dziesmu svētku virsdiriģente, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniece, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesore, Latvijā un ārzemēs atzinību guvusī diriģente Aira Birziņa.

Biļetes uz koncertu var iegādāties ONKC kasē, BIĻEŠU PARADĪZES tīklā un interneta vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/103365 . Biļetes cena: 2 eiro.

Pasākuma norises vietā visiem apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un  digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī ir izslimojusi Covid-19, un personu apliecinošs dokuments. Noteikumi attiecas uz visām vecuma grupām, tai skaitā bērniem, informē ONKC sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Andersone.

Lūgums ievērot visus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!