Sirmgalvei nolaupa somiņu, policija lūdz atsaukties aculieciniekus

[ A+ ] /[ A- ]

9.aprīlī pulksten 21 pagaidām nenoskaidroti jaunieši Ogrē, Mālkalnes prospektā, 1941.gadā dzimušajai J. izrāva no rokas somiņu, kurā atradās dažādas mantas, tostarp 210 eiro, bankas karte un nepilsoņa pase.

VP RRP Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka šis noziedzīgais nodarījums tiek traktēts kā laupīšana grupā, jo sirmgalve uzbrucējiem izrādījusi pretestību. Sākumā somiņu mēģināja izraut viens no jauniešiem, tas viņam neizdevās, tad pieskrējis otrs puisis, izrāvis somiņu un aizbēdzis. I.Meikšāne pieļauj, ka, iespējams, varējuši būt arī citi līdzīgi gadījumi, taču cietušie materiālā zaudējuma maznozīmīguma vai citu iemeslu dēļ policijā nav vērsušies. Tā nav pareiza rīcība, jo ļaundari var nesodīti turpināt savas noziedzīgās darbības.

Ogres policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties šīs laupīšanas aculieciniekus, kā arī ikvienu, kas sakarā ar notikušo var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju. Lūgums zvanīt: 65002403, 65002415 (darba laikā) vai 65002400 (visu diennakti). Informācijas sniedzējiem anonimitāte garantēta.