Šomēnes tirgosies Lielvārdē, Ogrē un Ķegumā

[ A+ ] /[ A- ]

Šomēnes tirgosies Lielvārdē, Ogrē un Ķegumā

Jau šodien, 11.jūnijā, amatnieku un mājražotāju Vakara tirgus norisināsies Lielvārdē. 19.jūnijā Saulgriežu sagaidīšanas tirgus paredzēts Ogrē, bet 22.jūnijā Līgo tirdziņš būs Ķegumā.

Šodien, 11.jūnijā, visi aicināti uz amatnieku un mājražotāju Vakara tirgu, kas no pulksten 16.00 līdz 20.00 notiks Lielvārdē. Tirgošanās paredzēta Lāčplēša laukumā. Tirgotājiem un apmeklētājiem obligāti jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi un drošības pasākumi!

19.jūnijā no pulksten 15.00 līdz 19.00 Ogrē, pļavā aiz Ogres novada Kultūras centra, norisināsies tirdziņš «Saulgriežus gaidot». Tirgū valdīs vasaras saulgriežu atmosfēra – acis priecēs Jāņu zāles, smaržos kūpinājumi, gardus sierus, kā arī citu produkciju piedāvās tirgotāji no dažādiem Latvijas novadiem. Gadatirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties amatu meistaru darinājumus, pārtikas produktus, daiļamatniecības izstrādājumus un citus ražojumus svētku galdam un lustīgai līgošanai.

22.jūnijā no pulksten 9.00 līdz 13.00 Ķegumā notiks Līgo tirdziņš. Tas norisināsies Jaunajā tirgus laukumā (Liepu alejā 1c, zemes vienībā Ķeguma prospekts 2e). Ja tirgotāju būs vairāk, tirdzniecība notiks arī citās tirdzniecības zonās (pie dienas centra un pie Ķeguma Tautas nama).

Gan tirgotājiem, gan tirgus apmeklētājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi un jāievēro citi fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības noteikumi!

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!