Soļotājām Pastarei un Rīterei Latvijas čempionāta medaļas

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas čempione soļošanā Agnese Pastare uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, Inga Rītere – 3.vietā.

26.janvārī Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā visās vecuma grupās, kā arī Latvijas čempionāts vieglatlētikā B vecuma grupai. Soļošanas sacensībās sieviešu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa uzreiz divas ogrēnietes – par čempioni kļuva Agnese Pastare, bet bronzas medaļu izcīnīja Inga Rītere.

3000 m distancē Agnese Pastare uzvarēja ar rezultātu 13:19.0 min., bet Inga Rītere finišēja 3.vietā (16:11.8). Jāpiebilst, ka Ingai tikai pāris sekunžu pietrūka līdz sudraba medaļai, toties junioru konkurencē viņai 1.vieta. B vecuma grupā starp meitenēm otro labāko rezultātu 2000 m distancē uzrādīja ogrēniete Sabīne Veisa (11:50.0 min.). Visas trīs soļotājas trenē Georgs Gutpelcs. B vecuma grupas zēnu konkurencē tajā pašā distancē ar rezultātu 11:12.6 min. uzvarēja lēdmanietis Jānis Zeļģis, kura treneris ir Jevgeņijs Liepa. Starp veterāniem 3000 m distancē trešais ātrākais solis bija ogrēnietim Jānim Kaprālim (19:48.7 min.).

Arī no Latvijas vieglatlētikas čempionāta B vecuma grupai viena medaļa atceļoja uz Ogri – trenera G.Gutpelca audzēkne Daira Deičmane 3000 m skrējienā finišēja 3.vietā ar rezultātu 3:28.37 min.

Ineša Babāna foto