Sportiskākie ceturtklasnieki – Ogres sākumskolā un Ogresgala pamatskolā

[ A+ ] /[ A- ]

Sportiskākie ceturtklasnieki – Ogres sākumskolā un Ogresgala pamatskolā

Ritvars Raits

11.martā Ogres sākumskolas sporta zālē jau devīto reizi norisinājās sacensības «Ogres novada sportiskā klase 2020», kurā par uzvaru cīnās ceturtklasnieku komandas no visām novada mācību iestādēm. Lielo skolu grupā par uzvarētājiem kļuva mājinieki jeb Ogres sākumskolas ceturtklasnieki, bet mazo skolu grupā triumfēja Ogresgala pamatskolas 4.klase.

Katrā no abām grupām cīnījās četru skolu ceturtklasnieki. Lielo skolu grupā bija pārstāvētas Ogres sākumskola, Ogres 1.vidusskola, Jaunogres vidusskola un Suntažu vidusskola kopā ar Lauberes filiāli, bet Mazo skolu grupā – Ogresgala pamatskola, Ķeipenes pamatskola, Madlienas viduskola kopā ar Krapes filiāli, kā arī Taurupes pamatskola kopā ar Mazozolu un Meņģeles filiālēm. Pasākumā skolēni sacentās erudīcijas konkursā – viktorīnā, demonstrēja savas zināšanas Ceļu satiksmes noteikumos un neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, pildīja jaunsargu sagatavotos uzdevumus, kā arī katrai klasei kolektīvi bija jāveic dažādi vingrinājumi ar orientēšanās sporta, basketbola, florbola, handbola un futbola elementiem un jāpārvar šķēršļu josla. Tika vērtēti arī klašu kolektīvu izpildītie mājasdarbi.

Saskaitot visus klašu komandu iegūtos punktus, tika noskaidrots, ka Mazo skolu grupā uzvarēja Ogresgala pamatskolas ceturtklasnieki, bet Lielo skolu grupā – Ogres sākumskolas 4.d klases kolektīvs. Kā jau ierasts, balvas tika pilnīgi visiem šo sacensību dalībniekiem – katrs bērns un klases audzinātājs saņēma īpaši apdrukātu T-kreklu, bet komandas ieguva interesantas galda spēles un saldumus no atbalstītāja «Fazer». Īpašs paldies tika teikts treneriem un sporta skolotājiem, kuri piedalījās sacensību rīkošanā, kā arī Ogres sākumskolas direktora vietniecei Aijai Sirsniņai, kura visus gadus bijusi pasākuma «Ogres novada sportiskā klase» organizatore.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!