SPORTS: Kas? Kur? Kad? (8. – 14.novembris)

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas Jaunatnes basketbola līga (Ogres Basketbola skolā)

8.novembrī

15.30 «Ogres BS» – «Rīdzene» (MU13, MU15)

9.novembrī

10.00 (ZU12, ZU13)

10.novembrī

10.00 «Ogres BS» – «Jugla» (MU15, MU17)

 

Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā (Ogres stadiona hallē)

9.novembrī

9.00

10.novembrī

9.00

 

Latvijas Maksibasketbola čempionāts (Ikšķiles vsk. sporta zālē)

9.novembrī

11.30 «Ikšķile» – BK «Tukums» (K55+)

13.00 «Ikšķile» – «Dakteri» (K50+)

 

Ogres novada atklātais telpu futbola čempionāts (Ogres stadiona hallē)

9.novembrī

15:00 «Haube.lv» – «Streka»

16:00 «Beķereja» – OSC

17:00 OCSK – «Birzgale»

18:00 «Dinamo Ogre» – «Laimes Lācis»

10.novembrī

12:00 BAO – «FC MIX»

13:00 «Orions CK/FK 33» – «Meņģele»

14:00 SFS – «Pārogre»

15:00 «Lielvārde» – «Suntaži»

16:00 «HK Ogre» – «Fortūna/Deppo»

 

Ogres novada basketbola čempionāts (Ogres Basketbola skolā)

9.novembrī

16.00 «Ikšķile 3» – «Ogres Prestižs 3» (2.līga)

17.20 «Zeme-Gaiss» – OVT (2.līga)

19.00 «Zaķumuiža» – «Osports» (2.līga)

10.novembrī

14.30 «BS 97» – «Suntaži» (1.līga)

15.50 «Lielvārde» – «BS 98» (1.līga)

17.10 «Jumprava» – «Salaspils» (1.līga)

 

Sezonas noslēguma kross (Ogres Zilo kalnu slēpošanas trasē)

10.novembrī

11.00

 

Ogres novada atklātais amatieru čempionāts florbolā (Ogres 1.vsk. sporta hallē)

10.novembrī

12:00 «Rekrūši» – «Ogresgals»

13:00 «Gaisa spēki Aviācijas bāze» – «Ogres Vilki Jr.»

14:00 «Ķegums» – «Osports»

15:00 «Madliena» – «Rubeņi»

 

Latvijas Florbola čempionāts (Lielvārdes NSC)

10.oktobrī

19.00 «Lielvārde» – FBK «Valmiera/ViA»

 

Nakts orientēšanās sacensības «Lāčplēša kauss» (Ogrē, Mednieku ielas un Meža pr. krustojumā)

11.novembrī

18.00

 

Latvijas Handbola čempionāts (Ogres stadiona hallē)

13.novembrī

19.30 «ONSC/HK Ogre» – «Jūrmalas sports 2» (1.līga)

 

Vidzemes Hokeja līga (Vidzemes ledus hallē)

14.novembrī

19.00 «Ogres Prestižs» – «Buts»

20.10 OLB – «U-40»

21.20 «Leģions» – «Cetra»

 

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzija (Ogres Basketbola skolā)

14.novembrī

19.45 «Ogres BS» – «Gulbenes Buki BJSS»