SPRK aicina lielvārdiešus un lēdmaniešus uz uzklausīšanas sanāksmi

[ A+ ] /[ A- ]

SIA «Lielvārdes Remte» iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu jauno tarifu projektu. Lai uzklausītu Lielvārdes pilsētas un Lēdmanes pagasta iedzīvotāju viedokli par to, SPRK otrdien, 5.aprīlī, rīko uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks kultūras nama «Lielvārde» 2.stāva zālē pulksten 11.00.

Jauno tarifu projekts būs kopīgs Lielvārdes pilsētai un Lēdmanes pagastam. Tarifi jaunajā projektā aprēķināti, ņemot vērā dabasgāzes tirdzniecības cenu. Ja projekts tiks apstiprināts, lielvārdiešiem izmaiņas maksājumos par apkuri būs minimālas, bet lēdmaniešiem pie dabasgāzes pašreizējās cenas plānots tarifa samazinājums pat par 33.5%.

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties Lielvārdes pilsētas un Lēdmanes pagasta iedzīvotāji, SIA «Lielvārdes Remte» pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti savu dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 4.aprīlim (kontaktpersona Evija Mūrniece, tel. 67873184; evija.murniece@sprk.gov.lv).

Agate Gavare