Starp «Fans stafete» uzvarētājiem arī mūsējie

[ A+ ] /[ A- ]

Uz sacensību «Fans stafete» tautas klases slēpojuma goda pjedestāla arī četri ogrēnieši: Guntars Vilciņš (no kreisās), Armands Pivors, Inesis Babāns un Andrejs Januševskis.

10.februārī Ogres Zilajos kalnos jau trešo reizi norisinājās biedrības «Nesēdi mājās» stafešu sacensības 2×30 km distanču slēpošanā pāriem. Kā sacensību pamatdisciplīnā, tā arī tautas klases slēpojumā vietas uz goda pjedestāla izcīnīja Ogres un Ikšķiles slēpotāji.

Sacensību «Fans stafete» 2×30 km slēpojumā vīriešu grupā startēja 21 komanda. 1.vietu ar rezultātu 2:58:12 h izcīnīja komanda «MySport II» ar Dmitriju Andrejevu un Arturu Koļesņikovu sastāvā. Godpilno 2.vietu ieguva komanda «izturiba.lv/Briksnis» (3:05:37), kurā kopā ar Jāni Krūmiņu startēja arī ikšķilietis Alvis Krilovskis. 3.vietā «LSPA 2» (3:05:28) – Andis Konovalovs un Artis Upenieks. Jaukto pāru konkurencē uzvarēja komanda «Fans» (Vineta Priede un Valdis Ukins), 2.vietā «Meridiāns/Vanagkalns» (Vieda Lūsa un Nauris Spalviņš), 3.vietā «ebike 4ever» (Katrīna Jaunslaviete un Kristaps Kipurs).

Pirmo reizi sacensību «Fans stafete» programmā bija iekļauts tautas klases slēpojums (2×5 km), kurā startēja 12 pāri. 1.vietu izcīnīja ogrēniešu komanda «OSK Vecie Krabji» ar Inesi Babānu un Andreju Januševski sastāvā (34:50 min.). Arī 2.vietā divi ogrēnieši – Guntars Vilciņš un Armands Pivors jeb komanda «Nesēdi mājās» (37:12). 3.vietā komanda «Zviedru ģimene/Būdaskalns», kurā startēja Laura Indrāne un Aiga Dudele (40:29).

Agitas Paškevičas foto