Startējis Ogres novada čempionāts basketbolā

[ A+ ] /[ A- ]

Startējis Ogres novada čempionāts basketbolā

Ritvars Raits

Pēc gandrīz divas sezonas ilgušas pauzes atkal notiek Ogres novada čempionāts basketbolā. 21.novembrī Ogres 1.vidusskolas sporta hallē tika aizvadītas trīs pirmās šī turnīra spēles.

Savu dalību turnīrā, lai cīnītos par 2021./2022.gada čempionu titulu, pieteikušas desmit komandas: ULRE, «Ikšķile», «Ella Auto», «Monta», «LOS OG3R», «Suntaži», «ISK Dīvas», «Lielvārde», «Ogres Milži» un BSA.

Pirmajā spēlē spēkiem mērojās komandas ULRE un «Ikšķile». Lai arī liels laika sprīdis aizvadīts bez basketbola, abas komandas izrādīja lielu cīņassparu – spēle ilgu laiku ritēja punkts punktā. Cīņas izskaņā nedaudz veiksmīgāki izrādījās ikšķilieši, kas svinēja uzvaru rezultātu 75:62. Starp uzvarētājiem rezultatīvākais bija Kaspars Kurtišs ar 20 gūtajiem punktiem, 15 punktus pievienoja Lauris Purkalītis, bet Gatim Veideram 15 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles. ULRE sastāvā rezultatīvākais bija Artūrs Birnbaums, kuram 22 gūti punkti un deviņas atlēkušās bumbas, 13 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Elvis Lapiņš.

Dienas otrā spēle starp komandām «Ogres Milži» un «Lielvārde» nebija tik rezultatīva. Lielvārdes komanda izrādījās pārāka ar rezultātu 44:39. Uzvarētājiem rezultatīvākais spēlētājs bija Agris Pikšens ar 11 gūtajiem punktiem, bet Elvijs Ermanovskis pievienoja astoņus punktus un 14 atlēkušās bumbas. «Ogres Milžu» sastāvā labākais bija Uldis Švēde ar 13 gūtajiem punktiem.

Trešajā spēlē starp komandām «Monta» un BSA bija jūtams komandas titulētās «Montas» pārākums. Komandai BSA nepietika jaudas, lai turētos līdzi saviem ļoti pieredzējušajiem pretiniekiem. Spēles gala rezultāts – 108:44 par labu komandai «Monta». Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Daumants Pabrieža, kuram 18 gūti punkti, deviņas izcīnītas atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles. 17 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Eduards Ķikuts, Naurim Maskalānam 13 gūti punkti un 17 atlēkušās bumbas, bet Mikum Brencānam 11 punkti un 13 atlēkušās bumbas. Basketbola skolas komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Artis Babris ar 13 gūtiem punktiem, 11 punktus pievienoja Ēriks Vilde.

Ogres novada čempionāta basketbolā spēles klātienē drīkst vērot arī skatītāji, tikai jāatceras, ka apmeklēt tās drīkst tikai ar derīgu COVID-19 vakcinācijas sertifikātu vai pārslimošanas sertifikātu, telpās jāievēro divu metru distance, kā arī jālieto sejas aizsargmaska.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!