Startējis galda tenisa čempionāts

[ A+ ] /[ A- ]

17 vīru konkurencē čempionāta 1.kārtā meistarīgākie izrādījās Vladimirs Čehrovs (no kreisās), Valērijs Čehrovs un Uldis Neimanis.

16.oktobrī notika Ogres novada atklātā galda tenisa čempionāta 1.kārta. Ogres stadiona hallē par pirmajiem kopvērtējuma punktiem cīnījās 17 kungi un divas dāmas.

Kungu konkurencē uzvaras laurus plūca divi no pieredzējušākajiem Ogres pingponga meistariem – uzvarēja Valērijs Čehrovs, bet 2.vietā ierindojās viņa brālis Vladimirs Čehrovs. 3.vietu samērā negaidīti izcīnīja Uldis Neimanis, kurš, kā izskatās, kopš pagājušā gada čempionāta centīgi trenējies. Savā starpā nopietni sacentās arī abas dāmas – Olga Budjko un Irēna Žilinska. Šoreiz pārāka izrādījās Žilinska, savai konkurentei atvēlot tikai 2.vietu.

Čempionāta galvenais tiesnesis Edgars Siliņš informē, ka nākamā turnīra kārta notiks 20.novembrī pulksten 10 turpat – Ogres stadiona hallē. Tiek aicināti piedalīties arī tie galda tenisisti, kuri 1.kārtā vēl nestartēja, jo kopumam paredzētas sešas kārtas. Ikvienam vēl ir iespēja kļūt par čempionu.