Stefans Roberts Dimza – labākais aizsargs

[ A+ ] /[ A- ]

Stefans Roberts Dimza – labākais aizsargs

Ritvars Raits

24.jūlijā Ventspilī, Teātra namā «Jūras Vārti», notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais aizvadītās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu apbalvošanas pasākums. Jāatzīst, ka šoreiz Ogres novada florbolistu starp laureātiem bija daudz mazāk nekā ierasts, tomēr gluži bez mūsējiem neiztika. Vērtīgāko balvu saņēma FK «Ogres Vilki» spēlētājs Stefans Roberts Dimza, kurš tika atzīts par vīriešu 1.līgas labāko aizsargu.

Svinīgā gaisotnē atzinību par Latvijas čempionāta sezonas laikā ieguldīto darbu un demonstrēto sniegumu saņēma gan visu četru pieaugušo līgu, gan arī visu jauniešu vecuma grupu un veterānu līgas rezultatīvākie florbolisti, labākie spēlētāji, labākie treneri, kā arī labākie tiesneši. Vīriešu un sieviešu Virslīgā tiks nosaukta simboliskā izlase, kā arī čempionāta vērtīgākais spēlētājs un spēlētāja (MVP). Jaunatnes līgas jaunāko bērnu grupās uzvarētāji un labākie netika paziņoti, jo šajos turnīros spēļu rezultāti tiek fiksēti, tikai sākot no U12 vecuma.

Par Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1.līgas labāko aizsardzības spēlētāju tika nosaukts FK «Ogres Vilki» pārstāvis Stefans Roberts Dimza. «Ogres Vilki» kļuva par līgas čempioni klubu konkurencē, bet Dimza šo savas komandas līdz šim augstāko sasniegumu kaldināja ar 19 spēlēs gūtiem 29 punktiem – 18 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Starp ogrēniešu aizsardzības spēlētājiem tieši viņš bija pats rezultatīvākais, kā arī jāuzsver, ka tieši Stefana vārtu guvums bija izšķirošais, kad «Ogres Vilki» līgas finālā tikai pagarinājumā ar 6:5 pārspēja komandu «Kuldīga/KNSS».

Kā ELVI florbola līgas vīriešiem «My Floorball» mēneša labākais spēlētājs balvu saņēma komandas «Lielvārde/Fat Pipe» vārtsargs Reinis Kirilko, bet vīriešu 1.līgas turnīrā tieši tāpat tika godināts komandas «Lielvārde» uzbrucējs Armands Skulte. Vecuma grupas U16 zēnu turnīrā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva FK «Ogres Vilki» uzbrucējs Edgars Ričards Grenmze, kurš 23 spēlēs guva 39 vārtus un izdarīja 31 noslēdzošo piespēli, sakrājot 70 rezultativitātes punktus.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!