Suntažu vidusskolas angļu valodas kabinetā – Londonas vēsmas

[ A+ ] /[ A- ]

Suntažu vidusskolas angļu valodas kabinetā – Londonas vēsmas

Marta Poga

Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā» ietvaros Suntažu vidusskolā realizēts projekts «Londonas vēsmas senajā pilī». Darbi pie šī projekta īstenošanas noritēja visas vasaras garumā, un to rezultātā labiekārtots 1. – 6.klašu angļu valodas kabinets, radot skolēniem unikālu, mūsdienīgu, estētisku vidi un izceļot Lielbritānijas simboliku.

Kā atzīst projekta īstenotāji, mērķis bija veicināt skolēnos un viņu vecākos vēlmi saudzēt un novērtēt kultūrvēsturisku vidi, sniegt iespēju skolēniem mācīties unikālā, skaistā, mūsdienīgā, estētiskā vidē, veicināt vēlmi apgūt svešvalodu ar gandarījumu, prieku un sajūsmu tik unikālā svešvalodas kabinetā, kāds tagad ir tikai Ogres novadā, Suntažu pagastā!

«Saku milzīgu paldies Guntai Būmeistarei par viņas talantu, izsmalcināto gaumes izjūtu, nenormētām darba spējām, pozitīvismu, dvēseles gaišumu. Pulkstenis «Big Bens» uz senās podiņu krāsns klasē rada īpašu auru. Andrim Lindem paldies par padomiem un zibenīgo reakciju, mākslinieciskos jautājumos. Armandam Andževam – par mobilitāti, palīdzību jebkurā diennakts laikā! Labāku skolas saimnieku vienkārši nav iespējams iztēloties! Artim Bērziņam – par tāmes izveidi, Helgai Elksnei – par palīdzību finansiālos jautājumos. Aigaram Sūnam – par precizitāti un pedantismu it visā padarītajā. Bet vislielāko paldies saku savam vīram Aldim Sūnam, kurš ar milzīgu prieku un gandarījumu veidoja šo kabinetu, jo dziļi sirdī Suntažu vidusskola ir viņa skola. Un, protams, paldies saku Nikam, Kristeram un Ričardam, maniem dēliņiem, par ikdienas atbalstu un uzmundrinājumiem,» saka Suntažu vidusskolas angļu valodas skolotāja Vita Sūna, novēlot ikvienam  radošu, interesantu, mīlestības pilnu jauno 2020./2021 mācību gadu!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!