Svētdien Lielvārdes smilšu volejbola sacensību izšķirošās spēles

[ A+ ] /[ A- ]

Smilšu volejbola turnīra «Lielvārde-2011» 2.posma uzvarētāji.

23.jūlijā smilšu laukumā pie Lielvārdes novada sporta centra norisinājās pludmales volejbola sacensību «Lielvārde-2011» otrā posma spēles, bet trešais un izšķirošais posms paredzēts jau svētdien, 31.jūlijā, Lielvārdes pilsētas sporta svētku laikā.

Otro posmu ar savu klātbūtni bija pagodinājušas veselas piecas meiteņu komandas. Cīņā pie tīkla veiksmīgāka par citām izrādījās «I&A» (Inese Auziņa un Agita Kābele), kura aiz sevis atstāja «Shake» (Kristīni Vīķeli un Līvu Zēnu) un «Ķiploku» (Santu Emsiņu un Zandu Emsiņu). Kopvērtējuma vadībā gan atrodas komandas «SD» (Dace Pavlovska un Sanda Jukna).

Vīru un jauniešu turnīriem bija pieteikušās sešas komandas, kuras spēlēja vienā apakšgrupā. Pusfinālā iekļuva «Jūū», «Kaimiņi», «Ķeguma HES 1» un «Marināde». Pirmajā pusfinālpārī «Ķeguma HES 1» ar 2:0 pieveica «Marinādi», bet otrajā «Jūū» ar tādu pašu rezultātu uzvarēja «Kaimiņus». 3.vietu izcīnīja «Marināde» (Raitis Kuks un Raivis Ozoliņš), kas ar 2:1 pārspēja «Kaimiņus», bet uzvaras laurus plūca «Jūū» (Uldis Leškēvičs un Jānis Baltruns), kas ar 2:1 pārspēja «Ķeguma HES 1» (Kristaps Rūde un Deivids Strazdiņš). Jauniešu kopvērtējumā vadībā atrodas «Marināde», bet vīru turnīrā ir divvaldība – vienāds punktu skaits gan «Jūu», gan «Pēča-Arča» (Artis Danieks un Pēteris Viņķelis).

Smilšu volejbola turnīra 3.posms svētdien pie Lielvārdes novada sporta centra startēs pulksten 11. Turpat varēs sacensties arī ielu basketbolā, minifutbolā, florbolā, galda tenisā, veiklības stafetēs un 810 m skrējienā. Vairāk informācijas: www.sportslielvarde.lv.