Svētku dievkalpojums un jaunās Trīsvienības baznīcas atklāšana

[ A+ ] /[ A- ]

18. novembrī pulksten 13 notiks ekumēnisks dievkalpojums un jaunās Ogres Trīsvienības baznīcas, kas atrodas Ogrē, Vidus prospektā 15, atklāšanas svētki. Aicināti piedalīties dažādu konfesiju pārstāvji, amatpersonas un ikviens Ogres iedzīvotājs.

Atklāšanas svētki Trīsvienības baznīcā turpināsies arī 19. novembrī pulksten 19, 20. novembrī pulksten 14 un 21. novembrī pulksten 11, kad plānotas gan neformālākas svinības, gan koncerts, gan arī pasākums ģimenēm ar bērniem. 21. novembrī tiks ievests amatā arī jaunais Ogres Trīsvienības baptistu draudzes sludinātājs Dainis Pandars.

«18. novembrī pulksten 13 ikvienam ogrēnietim būs iespēja kopīgi sanākt uz dievkalpojumu, kurā domāsim par garīgumu mūsu valstī, par vērtībām, kas ir pamatā stiprai un veselai tautai, kā arī vienosimies lūgšanā par tās nākotni,» stāsta sludinātājs D.Pandars. «Mūsu kultūra ir piesātināta ar lietām, kas mums tomēr nedod garīgu piepildījumu, jo pieviļamies gan attiecībās, gan naudā, gan izklaidēs, jo šīs lietas mēs paši radām. Taču, kad aizdomājamies par To, kurš mūs ir radījis, mēs atklājam, ka ir kāds spēcīgāks un varenāks par mums, un tas ir Radītājs, tad piepildījums atnāk».

Dievkalpojumā uzrunu teiks E.Pļaviņš (Latvijas Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns un ilggadējais Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs), kā arī M.Īvāns (Ogres evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs), D.Pandars un citi svētku dalībnieki. Tāpat skanēs garīgā mūzika Trīsvienības ansambļa izpildījumā, kuru vada A.Lagzdiņa (pianiste, Mūzikas Akadēmijas pasniedzēja ar 20 gadu pieredzi).